Vilniaus gatvės

Įsibėgėja Žygimantų gatvės šaligatvių remontas

ĮSIBĖGĖJA ŽYGIMANTŲ GATVĖS ŠALIGATVIŲ REMONTAS

„Grinda“ informuoja, jog užbaigė nemenką dalį Žygimantų gatvės remonto darbų. Toliau bus tvarkoma likusi atkarpa iki Mindaugo tilto.

„Gražus oras, darbai einasi kaip iš pypkės, tad ko nepasigirti? Taigi giriamės – jau užbaigėmė nemenką dalį Žygimantų gatvės remonto darbų: nuo 10 iki 12 namo naujai perdarėme šaligatvį, o vairuotojų patogumui – suremontavome įvažiavimus.

 

Čia dirbsime iki kitos savaitės pabaigos, mat dar reikia sutvarkyti paviršinių nuotekų surinkimo šulinius ir atlikti kitus smulkius darbus.

Ką darysimė vėliau? Dirbsime. Kartu su technika persikelsime prie Žygimantų gatvėje esančių 8 ir 9 namų. Ir dar ne viskas, užbaigę šią atkarpą, judėsime link Mindaugo tilto.

Palyginimui, įdėjome nuotrauką, kaip Žygimantų gatvės šaligatvis atrodė prieš remontą (taip, baisiai). O dabar, žiūrint į savo darbo rezultatus, net širdis džiaugiasi. Neabejojame, jog džiaugsis ir pėstieji“, – rašoma „Grindos“ pranešime.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
15 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
6 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Zosė
Zosė
1 mėnesį

Remi, kada Liepkalnio gatvę išlyginsi?

APGAILETINAS MIESTAS
APGAILETINAS MIESTAS
2 mėnesius

PASAULYJE GRANDIOZINIUS PASTATUS, GREITKLELIUS , KANALUS STATO….CIA RASO..ISIBEGEJA 50 METRU SALYGATVIO TIESIMAS…..KAIP KOKIO KAIMO NAUJIENOS…VILNIUS VISAI NUSIGYVENO….NEPJOVE MIESTE VISA VASARA ZOLES..SUTAUPE ANT TO SALYGATVIO….

Dafk
Dafk
2 mėnesius

Ir vėl pigiausios sovietinės plytelės? Pačiam centre palei upę? Kiek galima… Kodėl kai kur Šnipiškėse, Manufaktūrų gatvėje buvo galima kažką įdomiau įrengt, o čia ne?

Senas vilnietis
Senas vilnietis
2 mėnesius

“Tvarkau Vilnių” gal galima rasti 7 metų senumo pranešimus ir savivaldybės atsirašinėjimus, kad nėra pinigų arba kitur blogiau. Miesto centras, vaikų kelias į mokyklą,buvęs mero kelias į darbą. Džiugu, kad sutvarkė, bet kodėl taip ilgai reikėjo delst?

Bohemietis
Bohemietis
2 mėnesius
Atsakinėti į  Senas vilnietis

Tai prieš 7 metus realiai iš tikrųjų galėjo ir nebūti tų pinigų. Pokriziniai metai, Grinda vis dar neiškuopta švogerių kontora, kurioje normalu su tarnybiniais automobiliais vykti į medžioklę, nemalonu net galvoti apie tuos laikus. Ne taip ilgai gerai gyvenam, kaip gali pasirodyti iš dabartinės darbų gausos.

Senas vilnietis
Senas vilnietis
1 mėnesį
Atsakinėti į  Bohemietis

Nesąmonė. Sutvarkyti kelias dešimtis metrų šaligatvio reikalavo didelių finansų? Kokia krizė buvo 2014 metais? Per visus tuos 7 metus nebuvo pinigų?

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button