Vilniaus gatvės

Iešmininkų gatvėje, bus įrengtas pėsčiųjų tunelis po geležinkeliu

Vilniaus miesto savivaldybė kartu su partnere AB „LTG Infra” Vilniuje Iešmininkų gatvės pėsčiųjų tako ir geležinkelio sankirtoje įgyvendina projektą „Pėsčiųjų tunelio po geležinkeliu įrengimas Vilniaus miesto Iešmininkų gatvėje”, kurio tikslas – didinti eismo saugą ir saugumą diegiant technines saugaus eismo priemones geležinkelio ir pėsčiųjų tako sankirtoje Iešmininkų gatvėje, siekiant žuvusiųjų ir sužeistųjų geležinkelio pervažose skaičiaus mažinimo (eliminavimo). Projekto rezultatas, įrengtas tunelis pėsčiųjų tako ir geležinkelio sankirtoje.

Įgyvendinus projektą „Pėsčiųjų tunelio po geležinkeliu įrengimas Vilniaus miesto Iešmininkų gatvėje” bus užtikrintas tiek institucinis, tiek finansinis, tiek organizacinis projekto tęstinumas. Projekto institucinis tęstinumas tikslinei grupei bus užtikrinamas per sukurtą viešąją infrastruktūrą, kuri leis užtikrinti saugumą geležinkelio perėjoje ir padės sumažinti žuvusiųjų skaičių geležinkelio pervažose.

Projektas finansuojamas iš Europos regioninio plėtros fondo. Iešmininkų gatvės tunelio įrengimas kainuos apie 1 017 809,02 Eur, Savivaldybė planuoja prisidėti 529 714,48 Eur, kitus – 488 094,59 Eur skirs Europos Sąjungos investiciniai fondai.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
21 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
pėstysis
pėstysis
1 mėnesį

Keista, kad 5 metrų ilgio vienkelio geležinkelio viadukas ir asfaltuoti takeliai kainuoja milijoną eurų. Baisu net pagalvoti kiek kainuotų šimto metrų tunelis. Protinga būtų bent takus numatyti tako atšaką ir į “taką aplink Vilnių”.

Rita
Rita
1 mėnesį

Kiek galima rasineti apie ta tuneli busimuoju laiku.Jau keturi metai zadama,o pradzios taip ir nematyti.Geriau parasykite apie naujai israityta Saltkalviu gatve.Projektuotoju idejos taip ir nesupratau,kodel vietomis ji taip susiaurinama

Sorošas
Sorošas
1 mėnesį

Kad čia jau koks trečias pranešimas, galvojau jau įrengė. Toks jausmas, kad užsižaidė su: “jau dabar tai tikrai, tikrai”. Pirma būna “planuojamas”, tada “paskelbtas”, tada kokie trys pranešimai per metus, kad va va, jau jau… Ties ta vieta verkiant reikia automobilių išvažiavimo į aplinnkelį.

Pastebėjimas
Pastebėjimas
1 mėnesį

Galėtumėt ne tik copy+paste ES SF viešinimo tekstą paskelbt, bet ir aktualiausią/patikslintą informaciją kada prasidės ir bus pabaigti darbai.

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button