Vilniaus gatvės

„Grinda“: intensyvaus eismo sostinės gatvės sėkmingai valomos, tačiau mažosioms gatvelėms teks palaukti

Kelius Vilniuje prižiūrinčios įmonės „Grinda“ Rinkodaros ir komunikacijos skyriaus vadovas Egidijus Steponavičius sako, kad įmonė buvo pasiruošusi šiomis dienomis prognozuojamam itin intensyviam snygiui – pagrindinės sostinės gatvės sėkmingai valomos. Visgi jis pažymi, kad sninga labai smarkiai, todėl nuvalyti mažesnio intensyvumo gatvių greitu metu gali ir nepavykti.

„Jau prieš kelias dienas žinojome, kad bus snygis, žinojome ir ką reikės daryti, kokių priemonių imtis esant tokiam sniego kiekiui. Druska nepajėgtų tvarkytis su iškrentančio sniego sluoksniu, todėl numatėme, kad sniegą reikės valyti. Tai iš esmės ir darome jau nuo vakar 18 val., braukiame sniegą į šalis ir iš karto barstome gatves, kad nesusidarytų sniego-ledo sluoksnis ant asfalto. Šitaip sukame ratus jau beveik visą parą“, – Eltai sakė jis.

E. Steponavičius teigė, kad šiuo metu per parą daromi 3-4 kelių valymo reisai.

 

„Mobilizavome visas pajėgas (…). Mūsų darbuotojai užbaigia vieną maršrutą ir imasi kito, tai darome po 3-4 reisus per pamainą“, – kalbėjo jis.

Kaip pažymėjo E. Steponavičius, šiuo metu didžiausias kelininkų dėmesys skiriamas intensyviausio eismo gatvėms Vilniuje bei gatvėms, kuriomis kursuoja viešasis transportas.

„Vis dėlto sninga labai smarkiai, ir prioritetus mes esame priversti dėliotis tokiu būdu, kad pirmiausia nusivalome tas gatves, kuriomis vyksta intensyviausias veiksmas. Vilniuje tai yra tokios greito eismo gatvės kaip Geležinio vilko gatvė, Laisvės prospektas, Vakarinis ir Pietinis aplinkkeliai. Labai natūralu, kad būtent čia skiriame labai daug dėmesio, nes būtent per čia yra didžiausias eismo intensyvumas. Kitas mūsų prioritetas, irgi labai suprantamas ir natūralus, yra gatvės, kuriomis vyksta viešasis transportas“, – tikino „Grinda“ atstovas.

 

„Visos kitos gatvės, deja, dar turės palaukti“, – pridūrė jis.

Anot E. Steponavičiaus, mažesniosios sostinės gatvės bus pradėtos intensyviau valyti sumažėjus iškrentančio sniego intensyvumui.

„Mažosios gatvelės (bus intensyviau valomos – ELTA) tik po to, kai sniegas baigsis, o sniegas baigsis po poros parų. Šitoje vietoje nieko konkretesnio pažadėti negalime. Jei matysime, kad sniego intensyvumas mažėja ir jau galime pereiti iš tų pagrindinių gatvių į mažesnes – būtinai tai darysime. Suprantame, kad ir greitoji turi privažiuoti, ir gaisrinės, ir policija turi atlikti savo darbą“, – tikino jis.

 

Monika Grigutytė (ELTA)

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
11 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button