Vilniaus gatvės

„Grinda“ atnaujino Ribiškių tako gatvę

Sostinės gatves prižiūrinti „Grinda“ per savaitę suremontavo beveik 2 km gruntinės Ribiškių tako gatvės Rasų seniūnijoje. Remontui panaudota beveik 200 sunkvežimių skaldos ir smulkiai permalto betono.

Liepkalnio papėdės miškuose vingiuojanti Ribiškių tako gatvė kai kuriose įkalnėse tapdavo tiesiog smėlėtu miško keliuku, kurį po liūčių ar žiemos metu sunkiai įveikdavo gyventojų, socialinių ir specialiųjų tarnybų automobiliai.

UAB „Grinda“ remonto metu paklojo, išlygino ir sutankino 15 cm skaldos sluoksnį. Viršutinis kelio sluoksnis buvo sutvirtintas ir išlygintas betono atsijomis. Remontui prireikė beveik 1200 kub. metrų skirtingų frakcijų skaldos ir betono atsijų.

 

„Vieta čia – fantastiška: stačios kalvos, miškai ir kloniai, šalia driekiasi vienas iš Pavilnių regioninio parko pažintinių takų. Ribiškėse yra apie 20 sodybų, sodininkų bendrijoje nuolat gyvena apie 40 šeimų. Džiaugiamės, kad sutvarkius kelią, pagerės socialinių paslaugų prieinamumas, mat daliai šios apylinkės gyventojų – mažamečiams vaikams, senoliams, neįgaliems asmenims – nuolat reikia intensyvesnės medicininės pagalbos“, – pasakoja Ribiškių seniūnaitė Vaiva Čaplikienė.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
5 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Artiom
Artiom
1 metus

Jei ten yra stačių nuolydžių – tik laiko klausimas, kada liūtys išplaus bet kokią skaldą. Bent stačias nuokalnes pravartu iškart užasfaltuot. Žvyrkelis – tai nuolatinė priežiūra.

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button