Vilniaus gatvės

Galvės gatvės atkarpa bus pervadinta Abiejų Tautų Respublikos plentu

Vilniaus miesto tarybos sprendimu Galvės gatvės dalis taps Abiejų Tautų Respublikos plentu (gatvės dalis nuo Savanorių prospekto iki Leipalingio gatvės) ir Galvės plentu (dalis nuo Leipalingio gatvės iki Vilniaus miesto ribos).

Poreikis keisti gatvės statusą į plentą kilo po diskusijų su Susisiekimo ministerija ir Kelių direkcija dėl gatvių ir jų tvarkymo. Pasak jų, logiška, kad iš miesto vedanti ir nacionaliniam interesui tarnaujanti gatvė taptų plentu kaip ir kiti plentai: Minsko, Nemenčinės ar Molėtų, nes tai nėra miesto gatvė, o susisiekimo arterija, vedanti iš miesto į Lenkiją.

Abiejų Tautų Respublikos plento pavadinimas pasirinktas, norint įamžinti abiejų tautų draugystę, be to, aktualus ir istoriškai – šiuo keliu vykstama į Varšuvą.

 

Kadangi bus keičiamas dalies Galvės gatvės pavadinimas, o kitos dalies – tipas, reikės keisti ir visus Galvės gatvės adresų, ir Leipalingio gatvės adresų numeraciją. Savivaldybė pasirūpins, kad, pakeitus gatvės pavadinimą, duomenys būtų perduoti į Registrų centro Nekilnojamojo turto registrą automatiškai ir nemokamai, tad gyventojams tuo rūpintis nereikėtų.

Patiems gyventojams ir įmonėms teks patiems informuoti savo bankus, įmonių registrą, atnaujinti deklaruotą gyvenamosios vietos adresą bei šią informaciją kitose aktualiose įstaigose.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
9 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Debilai
Debilai
6 dienas (-ų)

Pavadintų Trakų plentu ir visiems būtų trumpai ir aišku.

cha cha
cha cha
12 dienas (-ų)

Tai vadinama Stokholmo sindromu….

D__.
D__.
12 dienas (-ų)

Buvo lentele is vieno zodzio, dabar is keturiu. Good job.

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button