Vilniaus gatvės

Gabijos gatvėje keisis eismo ženklinimas

Jau lapkričio mėnesį Gabijos gatvės atkarpoje nuo pravažiavimo iš Justiniškių gatvės iki nuvažiavimo link Ukmergės gatvės bus pakeistas horizontalusis ženklinimas ir vairuotojams nereikės važiuoti į priešpriešinio eismo juostą, kad apvažiuoti stovinčias transporto priemones. Gabijos gatvės dalyje bus paženklinta juosta ties gatvės ašimi suformuojant dvi eismo juostas, dvipusiam eismui. Iki eismo pakeitimų šiame ruože buvo trys eismo juostos.

Atnaujinus ženklinimą vairuotojai galės statyti automobilius įstrižai, nepažeisdami Kelių eismo taisyklių reikalavimų. Pasikeitus ženklinimui pagerės eismo sąlygos, padidės eismo saugumas ir stovėjimo vietų skaičius.

Atsižvelgę į gyventojų prašymus įvesti aiškią automobilių stovėjimo tvarką ir pagerinti eismo sąlygas vasarą Medeinos gatvėje yra įrengti kelio ženklai draudžiantys automobilių stovėjimą gatvės lyginių namų pusėje.

 

Eismo organizavimo pakeitimai bus atliekami atsižvelgiant į oro sąlygas, įtakojančias horizontalaus ženklinimo darbams, todėl vairuotojus prašoma būti atidiems, stebėti kelio ženklus.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
9 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
2 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Mindaugas
Mindaugas
2 metus

Pastaba straipsnio autoriui: po “kad” nevartojama bendratis – “Kad apvažiuoti”. Turėtų būti “kad būtų galima apvažiuoti”, “kad apvažiuotume” ar pan.

Rolandas
Rolandas
2 metus

Bet tai kuo čia yra geriau Gabijos gatvei? kai buvo trys juostos + šone stovėjo mašinos vistiek ryte galima buvo pravažiuoti visomis trimis juostomos, o dabar gaunasi reikia stovėti ir laukti kol visi norintys sukti į kairę pasuks, kad nuvažiuoti tiesiai

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button