MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Vilniaus gatvės

Dovana Vilniui – gatvės miesto centre rekonstrukcija

Nekilnojamo turto kompanijos UAB „Vastint Lithuania“ iniciatyva prasidėjo ilgai laukta privažiuojamojo kelio prie viešbučio „Novotel“, salono „Kristiana bei „Lietuvos ryto“ redakcijos rekonstrukcija, kuriai bendrovė skiria 35 tūkst. eurų.

Gatvė ant Vilniui priklausančios požeminės stovėjimo aikštelės buvo įrengta 2004 metais, po Gedimino prospekto rekonstrukcijos ir pastačius viešbutį „Novotel“, tačiau itin greitai susidėvėjo bei deformavosi veikiama sunkios technikos per dideles statybas, kurios pastarąjį dešimtmetį vyko prospekte ir jo prieigose.

Pasak UAB „Vastint Lithuania“ generalinio direktoriaus Kęstučio Vedeckio, privažiuojamojo kelio rekonstrukcijos metu bus pakeistas termoizoliacinis sluoksnis, pakeistos sulūžusios plytelės ir bortai. UAB „Vastint Lithuania“ ne tik skiria 35 tūkst. eurų rekonstrukcijos darbams, bet ir imasi koordinuoti miestui priklausančios gatvės rekonstrukcijos darbų vykdymą. Rekonstrukcija truks pusantro mėnesio.

„Labai džiaugiamės, kad po aštuonerių metų verslininkai, pasitelkę projektuotojus, surado tinkamą konstrukcinį sprendimą ir nusprendė patys suremontuoti šią pačiame Vilniaus centre, Gedimino prospekte, esantį privažiuojamąjį kelią, kuriuo naudojasi ne tiktai lengvieji automobiliai, bet ir autobusai. Jį sutvarkius didžiausią naudą ir patogumą iškart pajus tie, kurie gyvena ir dirba Senamiestyje, o tokių yra išties nemažai “, – sako Virginijus Pauža, savivaldybės Miesto ūkio ir transporto departamento vadovas.

Vilniaus savivaldybė praneša, kad nuo rugsėjo 18 d. iki lapkričio 15 d. dėl dalies pravažiuojamojo kelio darbų bus ribojamas transporto eismas pravažiavime, esantis tarp Vilniaus gatvės ir Gedimino pr. 12.

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Dėl planuotų darbų Rodūnios kelyje – laikini eismo pakeitimai

Evaldas Činga

Dėl planuotų darbų Upės gatvėje – laikini eismo pokyčiai

Evaldas Činga

Sostinės gatvėse jau sutvarkyta per 5000 duobių

Made in Vilnius

Prasideda kelio Vilnius-Utena rekonstrukcija (bus eismo ribojimų)

Donatas Andrijauskas

Šiąnakt „Grinda“ valys gatves ir taisys duobes

Evaldas Činga

Santariškėse atidaryta didžiausia daugiaaukštė stovėjimo aikštelė

Donatas Andrijauskas

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika