Vilniaus gatvės

Dėl varliagyvių migracijos uždaromas eismas į Vingio parką

Nuo kovo 20 d., dėl varliagyvių migracijos, bent mėnesiui bus apribotas transporto eismas į Vingio parką ir šalia jo esančias automobilių stovėjimo aikšteles.  

Kiekvieną pavasarį, prasidėjus varliagyvių migracijai, eismas automobiliais į parką laikinai ribojamas saugant gausiai iš žiemaviečių į nerštavietes keliaujančias varles, kad nežūtų po automobilių ratais. 
Kai automobilių srautas žymiai sumažėja, apsaugomi ne tik intensyviai per takus migruojantys varliagyviai, atsikvepia ir parką pamėgę pėstieji, sportuojantys.

Tokia praktika ir rūpinimasis gyvūnais yra įprasti ne vien sostinės parkuose, transporto eismas per varliagyvių migracijos laikotarpius ribojamas ir užsienio parkuose.
Motorizuoti parko lankytojai prašomi naudotis tik atokesnėse parko prieigose esančiomis stovėjimo vietomis ir į parką ateiti pėsčiomis. Parko lankytojų transportas nebus leidžiamas, įvažiuoti galės tik Vingio parke veikiančių įstaigų – Botanikos sodo, Vingio stadiono, Vilniaus miesto parkų ir ten įsikūrusių prekybos ir paslaugų įmonių transportas. 

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
18 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Tarša
Tarša
4 mėnesius

Šiaip prašau geranoriškai paaiškinti kodėl apskritai parke leidžiamas eismas, išskyrus tarnyboms ir neįgaliems?
Kur ten tiek važiuojama smardinant aplink?
P.S. takai parke žiemą nevalomi, nebarstomi, tad sunkiau einantiems, vyresniems pėstiesiems lieka tik tas kelias, nutirpintas šiluminės trasos. O juo nuolat važiuoja auto, tenka kvėpuot išmetamosiomis dujomis arba išvis niekur neit!

Kukis
Kukis
4 mėnesius

Parke būnu kasdieną, varlę ant kelio į Vingiaparkį paskutinįkart mačiau prieš ketverius metus… O dabar lauke iš viso minusas… Jumoristai tie varlių mylėtojai, švelniai tariant…

Bukis
Bukis
4 mėnesius
Atsakinėti į  Kukis

Gal priklausomybe nuo automobilio susirgęs, kad sunku aikštelėje priešais parką palikti, ir nesvarbu varlės ar sraigės ar dar kas migruotų? Žmonės į parką pasivaikščioti ar pasportuoti einą.

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button