Vilniaus gatvės

Dėl planuotų darbų Pamėnkalnio ir Tauro gatvių sankryžoje – laikini eismo pokyčiai

Vilniaus miesto savivaldybe praneša, kad dėl šilumos trasų remonto darbų Pamėnkalnio–Tauro g. sankryžoje rugsėjo 25-27 d. ir spalio 3-4 d. planuojami laikini eismo organizavimo pakeitimai: rugsėjo 25-27 dienomis sankryžoje bus susiaurinta važiuojamoji dalis Tauro gatvės ir Pamėnkalnio gatvės 1-oji eismo juosta važiuojant link Senamiesčio.  Spalio 3-4 d. laikinai bus draudžiamas eismas Pamėnkalnio gatve link Senamiesčio, o darbų zoną bus galima apvažiuoti Tauro, Mindaugo, J. Basanavičiaus, Pylimo gatvėmis.

SĮ „Susisiekimo paslaugos“ informuoja, kad spalio 3-4 d. dėl šilumos trasų remonto darbų Pamėnkalnio–Tauro g. sankirtoje bus draudžiamas transporto eismas Pamėnkalnio g. Pylimo gatvės kryptimi.

Dėl eismo ribojimo keisis 3 ir 7 troleibusų maršrutų ir 11 bei 21 autobusų maršrutų trasos bei eismo tvarkaraščiai. 1 maršruto troleibusai šiomis dienomis nekursuos, o 32 autobusų maršruto trasa keleivių patogumui bus pratęsta iki Vinco Kudirkos aikštės stotelės.

Kaip keisis viešojo transporto maršrutų trasos:3 maršruto troleibusai iš Karoliniškių iki T. Narbuto–Sėlių g. sankryžos važiuos įprasta trasa, o toliau važiuos T. Narbuto g., Konstitucijos pr., Šeimyniškių g. iki Žirmūnų žiedo ir toliau įprasta trasa iki Povilo Lukšio st.. Nuo Povilo Lukšio st. iki Karoliniškių troleibusai kursuos įprasta trasa.

maršruto troleibusai važiuojant iš Pašilaičių iki T. Narbuto–Sėlių g. sankryžos važiuos įprasta trasa, o toliau važiuos T. Narbuto g., Konstitucijos pr., Šeimyniškių g., Žirmūnų žiedu, Žirmūnų tiltu, T. Kosciuškos g., Arsenalo, Žygimantų, Vilniaus, Jogailos gatvėmis iki Pylimo g. ir toliau įprasta trasa iki Stoties. Atgal iš Stoties į Pašilaičius troleibusai kursuos įprasta trasa.


11 maršruto autobusai važiuojant iš Žvėryno iki Pamėnkalnio–J. Tumo-Vaižganto g. sankryžos važiuos įprasta trasa, o toliau sankryžos suks į J. Tumo-Vaižganto g. ir važiuos J. Tumo-Vaižganto, A. Goštauto g., Žygimantų g. ir toliau įprasta trasa į Užupį. Atgal iš Užupio į Žvėryną autobusai kursuos įprasta trasa.

21 maršruto autobusai iš Lazdynėlių iki Vinco Kudirkos–Pamėnkalnio g. sankryžos važiuos įprasta trasa, o toliau J. Tumo-Vaižganto, A. Goštauto, Vilniaus, Jogailos g. iki Pylimo g. Nuo Pylimo–Pamėnkalnio g. sankryžos į Lazdynėlius autobusai kursuos įprasta trasa.

32 maršruto autobusai iš Pašilaičių atvykus iki Žvėryno žiedo toliau važiuos Kęstučio, Liubarto, J. Jasinskio g. iki J. Tumo-Vaižganto–Pamėnkalnio g. sankryžos. Toliau suks į J. Tumo-Vaižganto g., ir J. Tumo-Vaižganto, A. Goštauto, Vilniaus g. važiuos iki stotelės Vinco Kudirkos aikštė. Nuo šios stotelės atgal į Žvėryną autobusai važiuos Vilniaus, Jogailos, Pamėnkalnio, J. Jasinskio, Liubarto, Kęstučio, Sėlių g. Nuo Sėlių g. iki Pašilaičių autobusai kursuos įprasta trasa.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

2 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.


Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button