Vilniaus gatvės

Dėl mitingo numatomi laikini eismo, automobilių stovėjimo ir viešojo transporto judėjimo pasikeitimai

Dėl rugsėjo 10 d. Vilniuje vyksiančio renginio jau nuo rugsėjo 9 d. vakaro sostinėje planuojami eismo, viešojo transporto ir automobilių stovėjimo pasikeitimai.

Rugsėjo 9-10 d. viešojo transporto pasikeitimai

Rugsėjo 9 d. viešasis transportas kursuos įprastai, maršrutų trasos ir tvarkaraščiai nesikeis.

Rugsėjo 10 d. visą dieną 56 ir 89 maršrutų autobusai judės pakeistomis trasomis. 

 
  • 56 maršruto autobusai nuo Ukmergės g. važiuos Geležinio Vilko gatve ir toliau kursuos savo trasa Geležinio Vilko bei V. Pietario g. Atgal autobusai važiuos tokia pačia trasa. Kursuodami pakeista trasa autobusai papildomai stos Studentų (Fabijoniškių kryptimi) bei Gedimino prospekto viešojo transporto stotelėse (abiem kryptimis). Atkreipiame dėmesį, kad 56-ojo maršruto autobusai nestos šiose stotelėse: Lietuvos sąjūdžio kelias, Nacionalinė dailės galerija, Europos aikštė, Žaliasis tiltas, Operos ir baleto teatras, Alberto Goštauto, Nepriklausomybės aikštė, Verslo trikampis.
  • 89 maršruto autobusai nevažiuos Gynėjų g. ir A. Tumėno g. atkarpose, nestos A. Tumėno ir Studentų viešojo transporto stotelėse.

Viešojo transporto keleiviams primenama – galimi laikini viso viešojo transporto nukrypimai nuo eismo tvarkaraščių, ypač centrinėse miesto gatvėse ir jų prieigose. 

Rugsėjo 9-10 dienos eismo pasikeitimai

Nuo rugsėjo 9 d. 20 val. iki rugsėjo 10 d. 22 val.draudžiamas transporto priemonių eismas A. Tumėno gatvėje, Gynėjų gatvės dalyje nuo A. Tumėno gatvės iki Gedimino prospekto, Gedimino prospekto dalyje nuo J. Tumo-Vaižganto iki A. Goštauto gatvės, įskaitant A. Goštauto gatvės dalį nuo Gedimino prospekto iki degalinės „Circle K“ (A. Goštauto g. 13) ir Tilto gatvės dalyje nuo Radvilų iki T. Vrublevskio gatvės.

Rugsėjo 9-10 d. automobilių stovėjimo pasikeitimai

Nuo rugsėjo 9 d. 20 val. iki rugsėjo 10 d. 18 valdraudžiamas automobilių stovėjimas Šventaragio gatvėje, Liejyklos gatvės dalyje nuo Universiteto iki L. Stuokos-Gucevičiaus gatvės, Tilto gatvės dalyje nuo Radvilų iki T. Vrublevskio gatvės, taip pat automobilių stovėjimo aikštelėje prie Katedros varpinės ir aikštelėje prie A. Goštauto gatvės ir Gedimino prospekto sankryžos.

 

Primename, kad gyventojai, turintys leidimus statyti automobilius minėtose gatvėse ir aikštelėse, savo transporto priemones galės statyti bet kurioje teritorijos, kuri įvardinta leidime, gatvėje.

Rugsėjo 10 d. policijos, viešosios tvarkos pareigūnai, viešojo transporto kontrolieriai stebės situaciją ir atsižvelgdami į tai imsis sprendimų, kurie užtikrintų gyventojų saugumą. Visų eismo dalyvių prašoma būti atidiems, laikytis kelių eismo taisyklių ir eismo reguliuotojų nurodymų. Būtina nepamiršti ir visų saugumo reikalavimų, dėvėti kaukes. 

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
14 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
linas
linas
10 dienas (-ų)

Kodėl dėl kažkokių valkataujančių ir dirbančių už rublius noro parėkauti, turi Vilniečiai sukti galvą kaip iki darbo nuvažiuoti? kodėl šitos pamazgotės negali savo kaimuose mitinguoti? ar ten darbo partijos merai savivaldybėse, tai nėra prasmės nes ir taip rubliniai?

Vytautas
Vytautas
10 dienas (-ų)
Atsakinėti į  linas

Nes visi lygus ir turi teisę reikšti niomonę. Čia tamstai ne sovietinas su viena partija ir viena nuomone, čia laisva Europa!

Lordas
Lordas
10 dienas (-ų)
Atsakinėti į  linas

Mazgote esi tu,net matosi iš tavo neisprusimo lygio,kaušas esi ir tiei

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button