Vilniaus gatvės

Atnaujinta Baltosios Vokės gatvė

Sostinėje baigta tvarkyti vienos ilgiausių, per dvi – Naujininkų ir Panerių – seniūnijas besidriekiančios Baltosios Vokės gatvės atkarpa, kuria kasdien keliauja apie 9 tūkst. vilniečių. Beveik 3 km ilgio gatvės atkarpoje paklota nauja asfalto danga, sutvarkyti kelkraščiai, įrengti pėsčiųjų takų ir atnaujintas ženklinimas.

„Atnaujintos autobusų stotelės, suremontuoti keliai, įrengti pėsčiųjų takai tiesiogiai prisideda prie gyvenimo kokybės ir gyvybės palaikymo miesto pakraščiuose. Džiaugiamės, kad rajono gyventojai pastebi ir įvertina rezultatus, o tai mus skatina dar labiau stengtis“, –  bendrovės „Grinda“ vadovas Kęstutis Vaicekiūtis.

Šiuo metu sostinės priežiūros įmonė „Grinda“ atnaujina ir šalia esančią Juodšilių gatvę, kurioje remontuojama beveik 1 km ilgio atkarpa, o artimiausiu metu bus įrengtas ir beveik 1 km ilgio pėsčiųjų takas, sutvarkytos 4 autobusų stotelės ir atnaujinimas ženklinimas.

 
Nuotr.: Sauliaus Žiūros

„Aukštųjų Panerių rajonas yra vienas iš paslaptingiausių ir įdomiausių Vilniaus mieste. Šalia esantį Panerių memorialą, paminklą masinių žudynių vietoje nužudytiems žydams atminti, gausiai lanko ne tik miestiečiai, bet ir užsienio svečiai. Rajono infrastruktūra nuolat tvarkoma, tad tuo reikia džiaugtis ir inicijuoti daugiau kultūrinių renginių, kurie padės vilniečiams atrasti šį išskirtinį sostinės rajoną“, – sako kaimynystėje įsikūrusios „Demokratinės mokyklos“ įkūrėjas ir vadovas Nerijus Buivydas.

Šiuo metu sostinėje tvarkomos Parko, Ivaniškių Sodų, Liudvinavo, Ribiškių Didžioji, M. Krupavičiaus, Liudvinavo, V. A. Graičiūno, J. Janonio, Filaretų, Jogailos, Pylimo, Slucko gatvės, Vytenio – A. Vivulskio gatvių skveras bei Užupio skveras.

Nuotr.: Sauliaus Žiūros
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
5 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button