Savaitės klausimasVilniaus gatvės

APKLAUSA: Kaip vertinate atnaujinamą miesto apšvietimą?

Sostinė sėkmingai modernizavo daugiau nei pusę viso miesto gatvių apšvietimo elektros tinklų. Per pusantrų metų daugiau kaip 23 tūkst. apšvietimui naudojamų natrio šviestuvų pakeitė modernūs LED šviestuvai. Atnaujinta daugiau kaip 85 km elektros kabelių. Sumontuota apie 300 maitinimo punktų, per 2,6 tūkst. atramų, dalyje įdiegta išmani valdymo ir kontrolės sistema.

Įrengus LED šviestuvus gatvėse tapo šviesiau ir saugiau, o svarbiausia – ekonomiškas apšvietimas leis miestui sutaupyti apie 50 proc. elektros energijos gatvių apšvietimui.

Grandiozinį visos sostinės apšvietimo modernizavimo projektą, kaip ir numatyta, ketinama baigti kitų metų pabaigoje.

Norime paklausti jūsų, kaip vertinate atnaujinamą miesto apšvietimą?

Kaip vertinate atnaujinamą miesto apšvietimą?

Įvertink šį straipsnį


Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

20 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.


Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
9 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Emi
Emi
1 mėnesį

led šviesa labai vargina akis, reiktú šiek tiek šiltesnės spalvos

w.t.f.
w.t.f.
1 mėnesį

Svarbiausia šioje situacijoje ne patys šviestuvai, o stulpai.
T.y. ar tikrai tam, kad pakeisti lemputę, reikia keisti visą stulpa?
Galiu ponams valdininkams pasiūlyti dar vieną analogišką “grandiozini projektą”: lapkritį ne padangas keisti, o įsigyti naujus automobilius su žieminėmis padangomis.
Kvepia eiliniu pinigų plovimu, deja.

VILNIUS=MINSKAS 2
VILNIUS=MINSKAS 2
1 mėnesį

VILNIUS APSKRITAI LABAI PRASTAI APSVIESTAS MIESTAS VISUR BLANKI PRIETEMA DAZNU ATVEJU GATVE APSVIECIA NE ELEKTROS STULPU SVIESTUVAI BET AUTOZIBINTAI PO MODERNIZAVIMO DAUGELYJE VIETU TAPO DAR TAMSIAU IR DEPRESISKIAU, NYKIAU….KITA VERTUS KEISTAI TOBULINIMAS MIESTO APSVIETIMAS….KEICIAMI STULPAI IR SVIESTUVAI KUR JIE JAU BUVO O YRA DAUGYBE GATVIU KUR TO APSVIETIMO APSKRITAI NER….IR NIEKO…APSIEJOT BE JO 50 METU, PAKENTESIT DAR 50 METELIU….TODEL VISA SI PROCESA VERTINU PRASTAI.

Rokas
Rokas
1 mėnesį

Vertinu puikiai. Gyvenu Pavilnyje, čia nėra nei šaligatvių, nei juolabiau apšvietimo. Toks tikras Vilniaus miestas, kuris deklaruoja Europietiško gyvenimo būdą, bet realybė kaip nuo sovietmečio. Per kelis dešimtmečius dalis rajonų visiškai nesulaukė dėmesio, tiesa galima pasidžiaugti Batoro gatvės rekonstrukcija, tačiau apšvietimas atsirado tik iki prezidento namų gatvės, o toliau kam tie trisdešimt penki tūkstančiai mokesčių mokėtojų domina. Dar gražiai kalbėta apie Džiaugsmo gatvės tvarkymo projektą, po kurio turėjo atsirasti nuostabusis led apšvietimas, bet ir tai sustojo. O kur dar miestui priklausančios gatvės, kurių niekas nesivargina apšviesti, ką apšviesti jose nė gatvės dangos nėra, bet statybų leidimas išduodami. Įdomus miestas. Toks… Skaityti daugiau

Dafk
Dafk
1 mėnesį

Pagrindinėse gatvėse bei kai kur kitur apšvietimas labai blankus, absoliučiai netolygiai pasiskirstęs. Pvz. Geležinio Vilko gatvėje, nuo Ozo link Molėtų plento, nepatogu važiuoti, tamsu, krentanti šviesa net neapima visos važiuojamosios dalies tolygiai. Matosi, kad labai taupoma, prislopintas šviesos srautas. Maža to, daug kur neveikia maždaug kas trečias šviestuvas. Pats modernizavimas gerai, bet įgyvendinimas nekokybiškas.

Back to top button