Viešasis transportas

Viršuliškėse bus plečiamas troleibusų parkas: suplanuota pasodinti 70 naujų medžių

Plečiant troleibusų parką Viršuliškėse (Justiniškių g. 14) bus įrengtos papildomos vietos autobusams stovėti, tvarkoma apleista teritorija ir jau planuojamas apželdinimas. Viršuliškių skersgatvis ir Justiniškių gatvė taps patrauklesni.

Planuojama, kad praplėtus Viršuliškių troleibusų parką, įrengus jame papildomas 36–40 vietų autobusams, pastarųjų rida per metus sumažės iki 50 tūkst. km, nes baigusiems savo maršrutą Viršuliškėse, nebereiks kiekvieną dieną grįžti į buvusią stovėjimo vietą Verkių gatvėje, o ryte – ir vėl atgal. Taip bus mažinamas degalų vartojimas ir labiau saugoma aplinka.

Rengiant įvažiavimo į teritoriją ir parkavimo zonų projektą, stengtasi išsaugoti ten augančius brandžius didelius medžius – pavyks neprarasti dviejų didelių beržų. Deja, 1 beržą, 4 klevus ir dvikamienę blindę teks pašalinti. Specialistai prieš tai įsitikino, kad perinčių paukščių juose nėra. Vietoje pašalintų medžių, šalia Viršuliškių skersgatvio ir Viršuliškių gatvės bus pasodinta naujų medžių: 20 beržų, 20 klevų, 20 Zyboldo obelų, 10 gudobelių. Sodinamų medžių skersmuo sieks 6-7 cm. Planuojama, kad apie 30 medžių bus pasodinta dar šį rudenį.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
30 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
7 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
...
...
15 dienas (-ų)

Tai naujo autobusų parko Vytauto Pociūno gatvėje visgi nebus?

Bob
Bob
15 dienas (-ų)
Atsakinėti į  ...

Žiurint į dabartinį VT – vieno parko per akis.

Tomas
Tomas
15 dienas (-ų)

atvirai, nebesuprantu kas cia vyksta. Kam tie vedzei Troleibusu aiksteleje?

hmmm
hmmm
15 dienas (-ų)
Atsakinėti į  Tomas

panašu tik tam, kad delfio ir fb useriai neklyktų:) šiaip troleibusų parkas tragiškai dabar atrodo, tos aplūžusios tvoros, apgriuvę sovietiniai statiniai statinėliai, dar grindos smėlio krūvos… gal kažką gražesnio ir patrauklesnio padarys

....
....
14 dienas (-ų)
Atsakinėti į  Tomas

Tam kad vaizduot, kad medziu, zalumos sodina daugiau, zalesnis miestas tampa, nros beprasmiskose vietose beprasmiski sodinimai.Sodinimas del sodinimo. O ten kur didesne prasme butu sodin t nesodina. Apie tai kaip ten prisodina medziu ir nudziuna, ar neissaugo senu medziu rekonstruodami ar klodami plyteles net nekalbu

Medinis
Medinis
13 dienas (-ų)
Atsakinėti į  ....

Jei sodins ten kur reikia, niekas nepastebės, čia bent reklamą sau pasidarys, kaip ir Konstitucijos pr.

cbb
cbb
11 dienas (-ų)
Atsakinėti į  Medinis

konstitucijos prospekte ideali vieta medziams, dabar tens tik masinu smarve, o medziai nors kazkokios atmosferos pridos tam bardakui!

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button