Viešasis transportas

Patvirtinta viešojo transporto bilietų platinimo tvarka ekstremaliomis situacijomis

Vilniaus miesto Taryba patvirtino siūlymą, kad Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktorius galėtų spręsti dėl viešojo transporto bilietų pardavimo vietų ar jų rūšių pardavimo ribojimų, kai skelbiama ekstremalioji situacija ir / ar nustatomas karantinas.

Siekiant tinkamai  reaguoti į nuolat kintančią situaciją sprendimus itin svarbu priimti operatyviai. Suteikus įgaliojimus administracijos direktoriui, reikalingas priemones, atsižvelgiant į konkrečias aplinkybes būtent Vilniaus miesto savivaldybės teritorijoje, bus galima taikyti efektyviau ir greičiau.

Administracijos direktorius galės nustatyti ribojimus atskirų rūšių bilietų prekybai ar pačiose transporto priemonėse, kitose platinimo vietose. Numatoma, kad ribojimai skirti subalansuoti ligos protrūkių priemonių taikymą su galimybe asmenims naudotis viešuoju transportu, įsigyti bilietus, taip pat pirmenybę teikti pardavimo kanalams, kuriuose kontaktas mažesnis ar bilietų įsigijimo būdai nekontaktiniai.

 

2020 m. Lietuvoje įvedus karantino režimą dėl COVID – 19 ligos protrūkio, Vyriausybės nutarimais, ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimais taikyti ir tebetaikomi viešojo transporto organizavimo apribojimai – pavyzdžiui, bilietų prekybos transporto priemonėje, keleivių skaičiaus ir išsidėstymo, transporto priemonių dezinfekcijos. Pandemijos eigoje ribojimai keitėsi, be to,  savivaldybėms leista ir pačioms apsispręsti dėl konkrečių ribojimo taikymo atsižvelgiant į situaciją konkrečioje savivaldybėje.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
34 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Lukas
Lukas
1 mėnesį

Kaune pardavinėja vienkartinius,o Vilniuje net nesugeba…

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button