Viešasis transportas

Mažieji vilniečiai į mokyklas atvyksta saugiau – įrengta 130 „Kiss and Ride“ stotelių

Sostinės savivaldybė pasirūpino, kad tėveliai prie mokyklų ir darželių galėtų greitai ir saugiai išleisti ir pasitikti mažuosius vilniečius – sostinėje įrengta net 130 trumpiems sustojimams skirtų „Kiss and Ride“ vietų. Šių stotelių yra prie 58 mokyklų ir darželių.

Trumpiems sustojimams skirtos vietos šiemet įrengtos net prie 33 ugdymo įstaigų. „Kiss and Ride“ stotelės atsirado ten, kur jos labiausiai reikalingos ir aktyvios mokyklų ir darželių bendruomenės pageidavo.

Daugiau nei prieš metus miestui sumanius įsidiegti šią naujovę pernai buvo įrengtos pirmosios 279 „Kiss and Ride“ stotelės tėvams, kurios piko metu padeda sutaupyti ne tik laiko, nesudaro papildomų spūsčių šalia mokymo įstaigų, o vaikai gali saugiai pasiekti pamokas ar būrelius.

 

Viešosios tvarkos skyrius jau antrus metus rugsėjo pirmosiomis dienomis pasitinka tėvelius šiose stotelėse, primena apie stovėjimo tvarką, dalina atšvaitus vaikams ir jų tėveliams.

„Kiss and Ride“ – tai trumpiems sustojimams skirtos vietos, kur automobilio vairuotojas per trumpą laiką išlaipina arba įlaipina vaikus, palydi iki mokyklos ir tokios vietos neskirtos sustoti ilgesniam laikui.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button