Viešasis transportas

Laikinai keisis 6-ojo troleibusų maršruto trasa

Nuo lapkričio 3 d. dėl remonto darbų Verkių gatvėje keisis 6 troleibusų maršruto trasa ir eismo tvarkaraštis bei 10 troleibusų maršruto tvarkaraštis. Apie remonto darbų pabaigą ir 6 maršruto troleibusų grįžimą į įprastą trasą keleiviai bus informuoti atskirai.  

6 maršruto troleibusai, važiuodami iš Žemųjų Panerių iki Pramogų arenos stotelės, kursuos įprasta trasa, o toliau Kareivių ir Lizdeikos gatvėmis iki Antakalnio žiedo. Atgal troleibusai važiuos tokia pačia trasa. Važiuodami pakeista trasa troleibusai papildomai stos Verkių (link Antakalnio), Kareivių (link Antakalnio), Valakampių tilto, Oskaro Milašiaus, Lizdeikos ir Antakalnio žiedo viešojo transporto stotelėse. Pasikeitus maršruto trasai troleibusai laikinai nestos šiose stotelėse: Verkių (link Žirmūnų), Autobusų parkas, Žirmūnų seniūnija, Šaltinėlio ir Žirmūnų žiedas.

Keleiviai, vykstantys iš Žirmūnų žiedo, persėsti į 6 maršruto troleibusus galės iki Kareivių stotelės (Žirmūnų g.) atvykę 9, 12, 17, 20 ir 21 maršrutų troleibusais. Taip pat – pėsčiomis pasiekę Kareivių stotelę (Kareivių g.) Pramogų arenos kryptimi. Kareivių stotelėje (Kareivių g.) 6 maršruto troleibusai stos kaip įprastai.

 

Nuo lapkričio 9 d. planuojami papildomi eismo organizavmo ir viešojo transporto pakeitimai, apie kuriuos dar bus skelbiama.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
6 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button