Viešasis transportas

Kovo 8-osios rytą viešojo transporto kontrolieriai dalino gėles moterims

Šį šventišką rytą į darbus ar studijas skubančias moteris pavasariška staigmena nudžiugino viešojo transporto ir parkavimo kontrolieriai. Vilnietes su Tarptautine moters diena jie sveikino įteikdami įvairiaspalvių tulpių bei linkėdami nuotaikingos dienos. Ši SĮ „Susisiekimo paslaugos“ iniciatyva vyksta jau ketvirtus metus iš eilės.

„Tradiciškai esame vieni pirmųjų, kurie pasveikina vilnietes Kovo 8-osios proga. Šiemet moteris džiuginome ne tik miesto centre, bet ir labiau nutolusiuose mikrorajonuose – Baltupiuose, Karoliniškėse, Jeruzalėje. Šypsenų ir teigiamų emocijų nebūna per daug, o tuo pačiu tai nuteikia gerai dienai tiek visus keleivius, vairuotojus, tiek ir pačius kontrolierius“, – sako SĮ „Susisiekimo paslaugos“ direktorė Modesta Gusarovienė.

Nuotr.: Sauliaus Žiūros

Į šurmuliuojantį Vilnių, nešini tulpių puokštėmis šį rytą išvykę viešojo transporto ir parkavimo kontrolieriai keleives bei vairuotojas sveikino nuo 8 valandos ryto. Viešojo transporto kontrolieriai stotelėse laukiančias vilnietes tulpėmis pradžiugino Europos aikštės, Mykolo Romerio, Karoliniškių ir Jeruzalės stotelėse. O parkavimo kontrolieriai gėles dovanojo vairuojančioms moterims, savo automobilius pasistačiusioms Vilniaus senamiestyje.

Tulpių žiedai moterims – tik viena iš staigmenų, kuriomis džiuginami viešojo transporto keleiviai. Per vasaros karščius autobusais ir troleibusais keliaujantys vilniečiai ir miesto svečiai yra gaivinami vandeniu, o paspaudus žiemos šalčiams vaišinami šilta arbata.

Nuotr.: Sauliaus Žiūros
Nuotr.: Sauliaus Žiūros
Nuotr.: Sauliaus Žiūros
Nuotr.: Sauliaus Žiūros
Nuotr.: Sauliaus Žiūros
Nuotr.: Sauliaus Žiūros
Nuotr.: Sauliaus Žiūros

Įvertink šį straipsnį


Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.


Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button