Viešasis transportas

J. Basanavičiaus g. – laikini eismo ir viešojo transporto judėjimo pokyčiai

Balandžio 12–21 d. J. Basanavičiaus gatvėje dėl inžinerinių tinklų rekonstrukcijos darbų numatomi eismo ir viešojo transporto judėjimo pokyčiai.

Bus draudžiamas transporto eismas J. Basanavičiaus gatvėje tarp Pylimo ir Vingrių gatvių. Darbų zoną rekomenduojama apvažiuoti gretimomis gatvėmis – Švitrigailos g., Kauno g. ir Vingrių g.

Balandžio 12–21 d. keisis 21 autobusų maršruto bei 6 ir 12 troleibusų maršrutų darbo organizavimas.

 

Kaip keisis viešojo transporto judėjimas?

21 maršruto autobusai iš Centro Lazdynėlių kryptimi iki Reformatų stotelės važiuos įprasta trasa, o toliau važiuos Pylimo, Naugarduko, Švitrigailos gatvėmis ir įsukus į Savanorių prospektą grįš į įprastą trasą. Kursuodami pakeista trasa, autobusai nestos Algirdo stotelėje, tačiau papildomai stos MO muziejaus ir Taraso Ševčenkos st. (Lazdynėlių kryptimi) viešojo transporto stotelėse.

Keleiviai iš Algirdo stotelės 21 maršruto autobusus pasiekti galės atvykę iki Taraso Ševčenkos (Centro kryptimi) arba Simono Konarskio stotelių. 6 ir 12 maršrutų troleibusai Žirmūnų kryptimi iki J. Basanavičiaus–Švitrigailos–Vinco Kudirkos gatvių sankryžos kursuos įprasta trasa, o toliau važiuos Vinco Kudirkos, J. Tumo-Vaižganto, A. Goštauto gatvėmis ir Žaliuoju tiltu grįš į įprastas trasas. 

Kursuodami pakeistomis trasomis, troleibusai nestos Algirdo, Trakų, Reformatų, Centro poliklinikos, Jogailos ir Vinco Kudirkos aikštės viešojo transporto stotelėse. Tačiau papildomai stos šiose stotelėse: M. K. Čiurlionio, J. Tumo – Vaižganto, Kražių bei Operos ir baleto teatro. 

 

Artimiausia 6 ir 12 maršrutų troleibusų stotelė nuo Algirdo stotelės – M. K. Čiurlionio stotelė. Artimiausia viešojo transporto stotelė nuo Trakų stotelės – Reformatų stotelė. Iš šios stotelės keleiviai, 1G ir 53 maršrutų autobusais atvykę į Žaliojo tilto stotelę, turės galimybę persėsti į minėtus 6 ir 12 maršrutų troleibusus. O keleiviai, norintys vykti nuo Reformatų stotelės Savanorių pr. kryptimi, galės  persėsti į 6 ir 12 maršrutų troleibusus, atvykę 1, 7 maršrutų troleibusais iki Vinco Kudirkos gatvėje esančios J. Tumo Vaižganto stotelės Savanorių pr. kryptimi. 

Atsižvelgiant į minėtų maršrutų trasų pokyčius, nuo balandžio 12 d. bus keičiami ir šių maršrutų tvarkaraščiai.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
4 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
geeeer
geeeer
10 dienas (-ų)

is basanaviciaus i vingriu gatve baisus i vaziavimas ziema stiklus dauzo masinos vasara diskus susidauzo

Rekomenduojamas VIDEO
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button