Viešasis transportas

Į vakcinacijos centrą „Litexpo“ – specialiais 100 ir 200 autobusų maršrutais

Vilniuje stiprinant vakcinacijos centro „Litexpo“ pajėgumus, miestiečiai į jį kviečiami patogiai važiuoti specialiais autobusų maršrutais. Pirmadienį pradėjo kursuoti 100 Vakcinacijos centras Litexpo (Laisvės pr.-Fabijoniškės), o nuo šio ketvirtadienio (balandžio 29 d.) vilniečius vakcinuotis veš ir 200 Vakcinacijos centras Litexpo (Savanorių pr.-Antakalnis.). Be to, „Litexpo“ viešojo transporto stotelėje vakcinacijos centro darbo valandomis papildomai stos 2G maršruto autobusai. Kaip visada, čia kursuos ir 21, 54 maršrutų autobusai, 13, 16, 18 maršrutų troleibusai. 

Vakcinacijos centro maršrutų pavadinimus keleiviai matys autobusų švieslentėse, juose galioja įprastiniai viešojo transporto bilietai. Vakcinuotis vykstančius miestiečius autobusai atveža iki pat „Litexpo“ teritorijos – jie sustoja netoli centro papildomai įrengtoje viešojo transporto stotelėje, Parodų gatvėje.

Autobusų tvarkaraščiai, kurie skelbiami  www.stops.lt/LITEXPOmarsrutai, derinami su vakcinacijos centro darbo valandomis ir atitinkamai atnaujinami pagal jas.  Fizinius tvarkaraščius keleiviai ras įprastoje „Litexpo“ stotelėje ir papildomoje, į kurią atveš 100 ir 200 maršrutai. Be to, tvarkaraščiai talpinami visose specialių maršrutų stotelėse. 

 

Ką dar svarbu žinoti keleiviams? 

Vykstant į vakcinacijos centrą autobusais, kaip ir kitame viešajame transporte, būtina dėvėti apsaugines veido kaukes, kad jos dengtų nosį ir burną. Be to, sėdint ir stovint būtina laikytis ne mažesnio kaip 1 metro atstumo, dezinfekuoti rankas įlipant ir išlipant – dezinfekcinio skysčio keleiviai ras kiekviename autobuse ir troleibuse.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
17 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button