Viešasis transportas

Daugėja Vilniečio kortelių platinimo vietų

Į Vilnių atvykstančių ir čia viešuoju transportu judančių keleivių patogumui plečiamas Vilniečio kortelių platinimo tinklas. Nuo sausio 14 d. kortelę galima įsigyti arba papildyti Maxima parduotuvėse Nemenčinėje (Švenčionių g. 44) ir Maišiagaloje (Mokyklos g. 3).

Iki šiol minėtose vietose gyventojams įsigyti viešojo transporto bilietus fizinėje prekybos vietoje galimybės nebuvo.

„Turime ne vieną patogų būdą įsigyti elektroninius viešojo transporto bilietus kelionėms sostinėje, o taip pat nusprendėme plėsti ir fizinių platinimo vietų tinklą rajonuose. Šiuo metu judumas laikinai ribojamas, skatiname atsakingai planuotis savo visas keliones iš namų. Tačiau sugrįžus įprastesniame gyvenimo tempui norime, kad įsigyti bilietus visiems būtų paprasta, netektų ieškoti papildomos informacijos, kaip tai padaryti. Kasdien iš rajoninių vietų į Vilnių juda nemaža dalis čia dirbančių, todėl fizinės platinimo vietos bus papildomas patogumas jiems“, – sako SĮ „Susisiekimo paslaugos“ direktorė Modesta Gusarovienė.

Be to, viešojo transporto keleivių patogumui Vilniečio kortelę įsigyti ir pildyti norimais bilietais Vilniuje galima daugiau nei 280 fizinių bilietų platinimo vietų. 

Įvertink šį straipsnį


Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

26 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.


Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Artaz_S
Artaz_S
9 dienas (-ų)

Laikas integruoti kaip programėlę.

Back to top button