Transportas

Valentino dieną važiuos nemokamas maršrutas – „Meilės ekspresas“

Šį penktadienį, vasario 14 d., tarptautinių autobusų maršrutų operatorius „Lux Express“ paleidžia vienintelį, ypatingą, Valentino dienai skirtą reisą – „Love Express“ maršrutu Vilnius–Ryga–Vilnius.

Tai nėra įprasta romantinė kelionė, o proga linksmai praleisti Meilės dieną kelyje, kai trumpų susitikimų metu bandoma pažinti šalia sėdintį keleivį ir gal net kartu praleisti popietę Rygoje. „Meilės ekspresas“ išvyksta vasario 14 d. 11.30 val. iš „Lux Express“ stotelės prie PLC „Panorama“ Vilniuje, o į Rygą atvyksta kiek po 15.30.

Kelionės metu vyks 10 minučių trumpieji pasimatymai, kurių tikslas – suteikti keleiviams progą pažinti vieni kitus. Kiekvieno pasimatymo pradžioje naujos poros galės pasinaudoti klausimų kortelėmis, kad būtų jaukiau pradėti pokalbį. Žaismingą atmosferą „Love Express“ kurs specialiai šiai progai pasirinktas grojaraštis. Poros, nusprendusios, kad joms pakeliui, galės ir toliau bendrauti ir nebedalyvauti žaidime. Taip pat autobuse bus ir vienišių zona, skirta tiems, kurie vis dėlto nuspręs, jog šį kartą poros jiems nepavyko rasti. Kaip ir kitų kelionių „Lux Express“ autobusais metu, keleiviai galės vaišintis nemokama kava, arbata ar karšto šokolado gėrimu.

 

Kelionė šiuo specialiu maršrutu yra nemokama. Registracija vyksta nuo šiandien iki tol, kol keliauti pasiryš 25 moterys ir 25 vyrai. Organizatoriai tikisi, kad ši akcija sudomins drąsius, gerai nusiteikusius žmones, kurie šią Valentino dieną neturi poros, bet nebijo pamėginti susirasti ją autobuse. „Lux Express“ žada registruoti visus norinčius keliauti, kuriems jau yra sukakę 18 metų.

Smagiausios kelionės akimirkos bus fiksuojamos vaizdo kamera, jomis bus dalijamasi „Lux Express“ socialinių tinklų paskyrose. Nors kelionė į abi puses yra nemokama, organizatoriai prašo besiregistruojančiuosius pasižadėti atvykti, o iškilus nenumatytų aplinkybių, dėl kurių jų dalyvavimas taptų neįmanomas, pranešti kuo ankščiau.

Iš Rygos atgal į Vilnių „Love Express“ išvyks tą pačią dieną 19.00. Grįždami keleiviai galės pratęsti pažintį arba peržiūrėti romantiškai nuteikiantį filmą asmeniniuose keleivių multimedijos ekranuose.

 

Registracija vyksta jau dabar, todėl nepraleiskite progos ir šią Valentino dieną praleiskite nuotaikingai ir neįprastai. Registracijos anketą rasite čia.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
65 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
hmm
hmm
1 metus

idiotiška “šventė”, blogesnė turbūt tik kovo 8 🙂

Aidas
Aidas
1 metus

Pagarba! Gražu! wow! MLDC!!!!

Rokas
Rokas
1 metus

Galvoju ar didesnių nesąmonių būna. Na komunikacija matomai baigusi tik vidurinę mokyklą, ne daugiau.

Burokas
Burokas
1 metus
Atsakinėti į  Rokas

Seniukai, viskas čia gerai

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button