TechnologijosTransportas

UBER: Paprastesnis būdas pasakyti ačiū

Kartais 5 žvaigždučių negana. Todėl keleiviai dažnai palieka atsiliepimus programėlėje dėkodami vairuotojams už smagią kelionę. Kartais ir maži dalykai — nuskambėjusi puiki daina, pagalba su sunkiu lagaminu ar puikios miesto gatvių bei eismo žinios, padėjusios laiku pasiekti kelionės tikslą, gali būti itin svarbūs. Tad norime būti tikri, kad atsiliepimas pasieks adresatą.

Nuo šiol keleiviai gali dar paprasčiau padėkoti vairuotojams. Kai keleivis paliks komplimentą, vairuotojas partneris savo programėlėje matys pranešimą ir galės žinoti, kuo pradžiugino savo keleivį, ar tai būtų geros muzikos parinkimas, puikus navigavimas ar ypatingos kokybės paslauga.

 

Norime suteikti keleiviams galimybę paprasčiau padėkoti ir pagirti vairuotojus už įsimintinas keliones bei pastangas keleiviams suteikti kuo geresnes paslaugas.

Stengiamės nuolat gerinti kelionių ir vairavimo patirtį, tad tikimės, jog galimybė lengviau padėkoti žmonėms, kurie kasdien pavėžėja tūkstančius žmonių mūsų mieste, prisidės prie šios patirties gerinimo.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button