MiestasTraukiniai

Vilniaus geležinkelio stoties peronai paskelbti nerūkymo zona

„LTG Link“, „Lietuvos geležinkelių“ grupės keleivių vežimo bendrovė, atliepdama keleivių ir miesto savivaldos pageidavimus, Vilniaus geležinkelio stoties peronus paskelbė nerūkymo zona.

Prie Vilniaus geležinkelio stoties atidaryta rūkymui skirta atskira erdvė – ją, einant nuo pirmojo perono, lengva rasti pagal nuorodas. Atitinkamai visuose peronuose paviešinti ženklai, nurodantys, kad čia – nerūkymo zona ir keliaujantys kvėpuos grynu oru, be cigarečių dūmų ir nemalonių kvapų.

„Suprantame, kad mūsų klientai turi skirtingus įpročius. Visgi vienų žmonių pasirinkimai neturėtų kenkti kitiems. Todėl ir paskelbėme peronus nerūkymo zona, o rūkantiems įkūrėme atskirą, patogiai pasiekiamą erdvę. Su komanda jaučiame atsakomybę už savo klientų sveikatą – nenorime, kad jie, laukdami traukinio, kvėpuotų cigarečių dūmais“, –  pasakoja „LTG Link“ vadovas Linas Baužys.

 

Vilniaus savivaldybės vicemerė Edita Tamošiūnaitė, kalbėdama apie iniciatyvą, priminė ir kitas nerūkymo zonas, esančias Vilniuje.

„Džiaugiuosi, kad bendrovė „LTG Link“, bendradarbiaudama su mumis, Vilniaus geležinkelio stotyje įrengė specialią atskirą rūkymo erdvę, o peronus paskelbė nerūkymo zona. Tokių vietų sostinės viešosiose erdvėse yra ne viena. Draudžiama rūkyti Vinco Kudirkos aikštėje, Bernardinų sode, vaikų žaidimo aikštelėse ir viešojo transporto laukimo paviljonuose. Tokiu būdu mėginame mažinti rūkymo poveikį tiek nepilnamečiams, tiek ir likusiai visuomenei,“ – sako E. Tamošiūnaitė.

Nerūkymo zona Vilniaus geležinkelio stoties peronuose taikoma tiek įprastoms, tiek elektroninėms cigaretėms. Netrukus peronus skelbti nerūkymo zonomis planuojama ir kitose didžiosiose stotyse – Kauno, Klaipėdos, Šiaulių.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
11 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
A. Kardas
A. Kardas
10 mėnesius

Kalbant apie geležinkelio peronus: LG visą laiką teigė, kad neįmanoma jų paaukštinti iki traukinio lygio kaip visame civilizuotame pasaulyje. Bet, kaip visada, posovietikų ‘neįmanoma’ ir ‘per brangu’ labai gerai paneigė estai, kurie paėmė ir pasidarė. Nevykėliai tie geležinkelistai. Vien pagal tai, kur Panevėžio Rail Baltica stotį stato, kai per miestą eina jau nutiesta linija, galima spręsti, kad ten posovietinių runkelių kontora.

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button