Traukiniai

Traukiniu į Grybų šventę – su 50% nuolaida

Rugsėjo 23 d., šeštadienį, Varėnoje vyks kasmetinė Grybų šventė. „Lietuvos geležinkeliai” kviečia į grybų sostinę važiuoti specialiu Grybų traukiniu, o visiems vykstantiems į Varėną ir atgal suteikiama 50 % nuolaida kelionės bilietams.

Grybų traukinys iš Vilniaus išvyks 8.25 val., o Varėnoje bus 10.00 val. Šventiniame traukinyje keliautojų lauks pramogos, o Varėnos stotyje vyks traukinio sutiktuvės bei teatralizuota šventinė eisena.

Bilietus rugsėjo 23 dienai su 50% nuolaida galima įsigyti nuo rugsėjo 18 d., pirmadienio. Nuolaida taikoma keleiviams, rugsėjo 23 d. važiuosiantiems į Varėną iš bet kurios maršruto Vilnius–Varėna–Marcinkonys–Vilnius stotelės ir/arba iš Varėnos į bet kurią šio maršruto stotelę. Bilietus įsigyti galima kasose arba internetu www.traukiniobilietas.lt. Rugsėjo 23 d. bilietai su nuolaida parduodami ir traukiniuose.

 

Dėl šventinio traukinio rugsėjo 23 d. keičiasi kai kurių traukinių Vilnius-Varėna-Marcinkonys ir atgal grafikai. Iš Vilniaus geležinkelio stoties įprastai išvykstantis 8.54 val., rugsėjo 23 d. traukinys iš stoties pajudės 8.25 val. Iš Marcinkonių įprastai išvykstantis 7.57 val., šventės dieną traukinys išvažiuos 8.07 val., o į Vilnių atvyks 10.31 val. Dėl traukinių prasilenkimo šiame reise numatytas 21 min. trukmės traukinio sustojimas Lentvaryje.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button