Traukiniai

Seimo Ekonomikos komitetas pritaria projekto „Rail Baltica“ ir Vilniaus bei Kauno oro uostų jungtims

Ekonomikos komitetas rugsėjo 29 d. posėdyje svarstė klausimą „Rail Baltica“ projekto įgyvendinimas ir tarptautinių oro uostų plėtra: tiesioginių jungčių galimybės“. Komitetas pritarė susisiekimo viceministrės Loretos Maskaliovienės pateiktai informacijai apie „Rail Baltica“ projekto įgyvendinimo eigą ir artimiausius strateginius planus.

Komitetas konstatavo, kad „Rail Baltica“ projektas yra pripažintas ypatingos valstybinės svarbos projektu, savo galimybėmis ir svarba prilygintinas šimtmečio projektui ir todėl būtina maksimaliai išnaudoti visas projekto suteikiamas galimybes: tiek statybos, tiek eksploatavimo.

Komitetas bendru sutarimu pritarė nuomonei, kad įgyvendinant „Rail Baltica“ projektą ir vykdant tarptautinių oro uostų modernizavimą ir plėtrą, būtina įgyvendinti sprendinius, kuriais tarptautinių Vilniaus ir Kauno oro uostų terminalai būtų tiesiogiai sujungti su europinės vėžės „Rail Baltica“ geležinkeliu. Tokiu būdu kelionė tarp oro uostų būtų dar lengvesnė ir patogesnė. Prognozuojama, kad susisiekimas „Rail Baltica“ geležinkeliu tarp Vilniaus ir Kauno oro uostų užtruktų apie 38 minutes.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
6 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Sars
Sars
13 dienas (-ų)

Butu kvaila nepritart!

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button