Traukiniai

Populiariausiame traukinių maršrute Vilnius-Kaunas – reikšmingi keleiviams pokyčiai

Dėl su europinės geležinkelio vėžės “Rail Baltica„ projektu susijusių darbų nuo trečiadienio stabdomas traukinių eismas tarp Kauno ir Palemono.

Trečiadienį kauniečiai ar jų svečiai dar turės galimybę apsilankyti Kauno geležinkelio tunelyje, kur nuo 10 valandos, kaip ELTA jau skelbė, vyks specialiaisiais garso efektais, šviesomis ir meninėmis vaizdo projekcijomis sukurtas spektaklis, atskleisiantis šio statinio istoriją. Inovatyvi ekspozicija, išsidėsčiusi per visą tunelio ilgį, siekiantį 1280 metrų, veiks tik 16 valandų. Vėliau tunelis bus uždarytas rekonstrukcijos darbams, po kurių jis keisis iš esmės.

Traukinių eismas maršrutu Kaunas-Šiauliai iki tunelio rekonstrukcijos pabaigos nutraukiamas. O populiariausio maršruto keleiviams, keliaujantiems traukiniu iš Vilniaus į Kauną ar iš jo – į sostinę, daliai kelionės prireiks autobuso.

 

Galutiniu kelionės traukiniu tašku nuo šio trečiadienio tampa Palemono geležinkelio stotelė. Tačiau, kaip teigė “Lietuvos geležinkelių„ atstovė Dovilė Aleksandravičienė, nuo Palemono iki Kauno geležinkelio stoties bei nuo jos iki Palemono kursuos šios bendrovės užsakyti nemokami autobusai. Jais kasdien pasinaudoti galės šešių svarbiausių traukinių maršruto tarp Vilniaus ir laikinosios sostinės reisų keleiviai. Kauno miesto pakraštyje esantį Palemoną bus galima pasiekti ir miesto viešuoju transportu (autobusais).

Įvertinusi dėl geležinkelio darbų keleiviams kilsiančius nepatogumus, “Lietuvos geležinkelių„ bendrovė pranešė ketvirtadaliu atpiginusi kelionės iš Palemono į Vilnių bei atgal bilietus.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
14 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button