MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Traukinys
Traukiniai

Parduota jau beveik pusė popiežiaus vizitui skirtų traukinių bilietų

Beveik pusė išankstinių bilietų į specialius traukinių reisus Vilnius-Kaunas-Vilnius, kursuosiančius Šventojo Tėvo vizito dienomis šį savaitgalį, jau parduota.

Kaip teigiama „Lietuvos geležinkelių“ atsakymuose Eltai, prognozuojama, kad vizito savaitgalį „Lietuvos geležinkelių“ traukiniais gali keliauti apie 20 tūkst. keleivių.

Šiuo metu, pasak „Lietuvos geležinkelių“, yra parduota beveik pusė popiežiaus vizitui Lietuvoje skirtų bilietų.

Nustatyto laiko, kada bilietai nebebus parduodami, nėra, tačiau norintiems įsigyti bilietus gaišti taip pat nepatartina. „Nuolat sekama pardavimų dinamika, reaguojama pagal esamą situaciją. Uždaromi tik konkrečių traukinių pardavimai, jiems užsipildžius“, – teigia bendrovė.

Pasak bendrovės, jeigu bus likę neparduotų bilietų į popiežiaus vizitui skirtus traukinius, prekyba bilietais vyks ir vizito dienomis.

„Tačiau labai svarbu įvertinti tai, jog dėl planuojamų itin didelių keleivių srautų kasose ir traukiniuose bilietų įsigyti bus sunkiau ir dėl laiko stokos neįmanoma. Todėl visus keleivius raginame bilietus įsigyti iš anksto ir taip užsitikrinti sklandžią kelionę“, – teigia bendrovė.

Taip pat pažymima, kad terminuotus bilietus turintys „Lietuvos geležinkelių“ keleiviai į traukinius pateks įprasta tvarka.

Iš parduodamų bilietų matyti, kad savaitgalį daugiausia keleivių migruos tarp Vilniaus ir Kauno, teigia „Lietuvos geležinkeliai“. Dideli srautai numatomi ir iš Klaipėdos, Kybartų, Marijampolės.

ELTA jau rašė, kad šį savaitgalį maršrutu Vilnius-Kaunas-Vilnius maldininkus, kurie keliaus, kad susitiktų su Lietuvoje viešėsiančiu popiežiumi Pranciškumi, veš dviaukščiai traukiniai, juose bus ir sėdimų, ir stovimų vietų. Į visus reisus parduodami tik išankstiniai bilietai.

Savaitgalį tarp Kauno ir Vilniaus vyks intensyvus traukinių eismas, siekiant žmones laiku atvežti į Kaune ankstų rytą vyksiančias šv. Mišias, traukiniai į laikinąją sostinę važiuos ir naktį.

„Lietuvos geležinkeliai“ akcentuoja, kad traukinių išvykimo ir atvykimo laikai priderinti prie dviejų didžiųjų susitikimų su popiežiumi Vilniuje ir Kaune, tad nesuplanavusiems kelionės į Vilnių ir Kauną rugsėjo 22-23 dienomis reikia pasirūpinti iš anksto.

Rugsėjo 22 d. vyks popiežiaus susitikimas su jaunimu Vilniuje, rugsėjo 23 d. – šv. Mišios Kauno Santakoje. Vilniuje popiežių bus galima sutikti S. Daukanto aikštėje, prie Aušros Vartų, kelyje nuo Aušros Vartų į Katedros aikštę, kur vyks Jaunimo susitikimas, o po jo – kelyje į Apaštalinę nunciatūrą. Sekmadienį po šv. Mišių Kauno Santakos parke popiežius keliaus papamobiliu į Kauno arkikatedrą. Vakarop Vilniuje žmonės sutikti Šventąjį Tėvą kviečiami į Lukiškių aikštę ir į kelią nuo Lukiškių aikštės iki nunciatūros.

Rūta Grigolytė (ELTA)

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Keleiviai įvertino keliones su „Lietuvos geležinkeliais“

Evaldas Činga

„Rail Baltica“ traukiniai iš Talino į Vilnių – 4 kartus per dieną

BNS

Numatoma sujungti Vilniaus, Kauno ir Gruzijos geležinkelių terminalus

BNS

Dėl „Rail Baltica“ statybos laikinai keisis Vilnius-Kaunas traukinių eismas

Made in Vilnius

Įsibėgėja „Lietuvos geležinkelių“ pertvarkos programa: įsteigta nauja įmonė „LG Keleiviams“

Evaldas Činga

Jungiasi Talinas ir Helsinkis. Ar susijungs Vilnius ir Kaunas?

Evaldas Činga

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika