Traukiniai

Nuo sekmadienio įsigalioja nauji metiniai traukinių tvarkaraščiai

„LTG Link“, „Lietuvos geležinkelių“ keleivių vežimo bendrovė, turi svarbių žinių keliaujantiems traukiniais – nuo gruodžio 13 d., sekmadienio, įsigalioja nauji metiniai traukinių tvarkaraščiai.

„Iššūkių dėl koronaviruso netrūksta, tačiau žinome, kad šį etapą įveiksime, todėl reikia žvelgti pirmyn ir planuoti ateities darbus. Vienas iš jų – metinių traukinių tvarkaraščių atnaujinimas. Juos tobulinome atsižvelgdami į mūsų klientų pageidavimus, kruopščiai analizuodami keliaujančiųjų srautus ir modeliuodami ateities prognozes. Siekiame, kad, įveikus koronavirusą, į keliones žmonės leistųsi patogiu ir gamtai draugiškiausiu būdu – traukiniais“, – pasakoja „LTG Link“ vadovas Linas Baužys.

Susipažinti su naujaisiais tvarkaraščiais keleiviai gali internetinėje svetainėje www.traukiniobilietas.lt, informacija taip teikiama paskambinus informacijos centro telefonu +370 700 55 111 ir „LTG Link“ feisbuko paskyroje. Bendrovė atkreipia dėmesį, kad nauji metiniai tvarkaraščiai pradės galioti su dėl pandemijos optimizuotais reisais.

Žemiau pateikiama trumpa pokyčių atmintinė su naujuoju tvarkaraščiu.

Vilnius–Kaunas

Užbaigus kelio remonto darbus, vidutiniškai 10 min. pagreitėja kelionės trukmė, kas ypač aktualu rytais į darbus kitame mieste skubantiems vilniečiams ir kauniečiams. Iš Vilniaus pasiekti Kauną (ar atvirkščiai) ekspreso traukiniais, keleiviai galės per 1.09–1.15 val., greitaisiais – per 1.16–1.28 val., o įprastais – per apytiksliai pusantros valandos.  Peržiūrėta ir sustojimų logika: tai leis užtikrinti geresnį susisiekimą mažesnių miestų gyventojams.


Vilnius–Oro uostas–Jašiūnai

Maršrute Vilnius–Oro uostas–Jašiūnai suplanuoti du reisai kasdien ir vienas reisas, vykdomas pirmadieniais–penktadieniais.

Maršruto Vilnius–Oro uostas reisai dėl pandemijos ir toliau lieka laikinai sustabdyti.

Vilnius–Klaipėda

Šiek tiek koreguojami išvykimo laikai, didinant intervalus tarp reisų, taip pat numatyta  daugiau sustojimų Jonavoje, Kėdainiuose, Telšiuose ir Plungėje. Keliautojams iš šių miestų bus patogiau pasiekti Vilnių ar Klaipėdą.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

7 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.


Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button