Traukiniai

„Lietuvos geležinkeliai“ keičia įvaizdį, naudos naują trumpinį

Didžiausia Baltijos šalyse geležinkelių grupė „Lietuvos geležinkeliai“ 101-ojo gimtadienio proga pristatė naują įvaizdį. Keičiasi ne tik pagrindinės įmonės logotipas, bet ir visų grupės įmonių prekės ženklai. Pasak „Lietuvos geležinkelių“ vadovo Manto Bartuškos, naujasis įvaizdis atspindi per pastaruosius kelerius metus įgyvendintus reikšmingus pokyčius bei svarbiausius ateities prioritetus – pažangą, tvarumą ir naudos Lietuvai kūrimą.

Nuotrauka: Evaldo Čingos

„Per pastaruosius keletą metų „Lietuvos geležinkeliuose“ įvyko didžiausi pokyčiai nuo pat nepriklausomybės atgavimo. Tapome atvira, skaidria, efektyviai dirbančia ir naudą Lietuvai kuriančia įmonių grupe. Visai neseniai pasikeitė ir mūsų grupės struktūra. Įkurtos keleivių vežimo, krovinių gabenimo ir infrastruktūros bendrovės, kurias vienija efektyvumas, atsakingumas, įžvalgumas ir lyderystė. Tad vidinių pokyčių atspindėjimas ir išorėje buvo natūralus žingsnis. Jis taip pat yra ir įsipareigojimas įgyvendinti dar ambicingesnius pokyčius ateityje“, – teigia M. Bartuška.

Naujas trumpinys – LTG

„Lietuvos geležinkelių“ pavadinimas išlieka, tačiau pristatytas patriotiškumą akcentuojantis naujas jo trumpinys – LTG. Jis nuo šiol vienys ir visų grupės įmonių pavadinimus. Keleivių vežimu besirūpinanti įmonė tampa „LTG Link“, krovinių gabenimu – „LTG Cargo“, o infrastruktūros vystymo bendrovė nuo šiol bus vadinama „LTG Infra“.

 

„Vienas iš ambicingų naujam mūsų veiklos šimtmečiui keliamų tikslų – kurti naudą Lietuvai sėkmingai konkuruojant užsienyje. Todėl kuriant naujus prekės ženklus buvo svarbu užtikrinti, kad jie būtų lengvai suprantami bei įsimenami ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje“, – sako LTG vadovas.

Nuotrauka: Evaldo Čingos

Svarbiausias naujojo įmonių grupės logotipo akcentas – rodyklės simbolis, įkūnijantis judėjimą, pažangą. Ženklas taip pat simbolizuoja LTG grupės misiją jungti žmones ir verslus. Grupės ženklų spalvos kartu sukuria Lietuvos trispalvę – taip atspindimas įsipareigojimas kurti naudą savo šaliai.

Nauji prekės ženklai – Lietuvos trispalvė

Keleivių vežimu besirūpinančios įmonės naujasis vardas „LTG Link“ turi tiek lietuvišką (reiškiančią kryptį), tiek anglišką (reiškiančią jungtį) prasmes.Ženklo spalva – raudona. Dinamišku, energingu prekės ženklu siekiama paskatinti iš nuosavų automobilių vis dar vengiančius išlipti gyventojus dažniau rinktis alternatyvų, ekologiškesnį ir greitesnį kelionės būdą.

 

„Šiandien vis dar esame mažiausiai traukiniais keliaujanti tauta visoje Europoje. Tačiau vilčių teikia faktas, jog pastaruosius kelerius metus Lietuva žemyne pirmauja pagal traukinių populiarumo augimą. Taigi, sparčiai atrandame geležinkelius. Esu tikras, kad, veikdami vis moderniau, pritrauksime daugumą lietuvių išmėginti malonias keliones traukiniais“, – sako „LTG Link“ vadovas Linas Baužys.

Nuotrauka: Evaldo Čingos

Sklandų krovinių gabenimą užtikrinanti bendrovė „LTG Cargo“ išsiskirs geltona prekės ženklo spalva. Ji reiškia aktyvumą, iniciatyvumą, nestandartinį mąstymą.

„Siekiame drąsiai žengti į Europos rinkas ir konkuruoti su ten mūsų laukiančiais išties dideliais, visame pasaulyje žinomais prekės ženklais. Jau dabar kasmet didiname geležinkeliais iš Kinijos vežamų krovinių kiekį ir norime tai daryti dar greičiau. Tad nestandartinis mąstymas, nuolatinis naujų sprendimų ieškojimas yra būtini siekiant sukurti kuo daugiau naudos Lietuvai“, – teigia „LTG Cargo“ direktorius Egidijus Lazauskas.

 
Nuotrauka: Evaldo Čingos

Infrastruktūrą vystanti bendrovė „LTG Infra“ turi naujovišką, šiuolaikišką požiūrį į savo sritį – daugiau efektyvumo, patikimumo, daugiau komerciškai patrauklių paslaugų. Geležinkelių eismas Lietuvoje turi būti neatsiejamas nuo saugumo, patikimumo, tikslumo, draugiškumo aplinkai. Visa tai simbolizuoja žalia „LTG Infra“ prekės ženklo spalva.

„Savo veikloje siekiame numatyti kelis žingsnius į priekį, sekti naujoves ir greitai diegti efektyviausias iš jų tam, kad užtikrintume geležinkelyje saugumą, greitį, pralaidumą. Geležinkelių infrastruktūra taip pat turi būti komerciškai patraukli klientams ir draugiška aplinkai. To padės siekti ir mūsų įgyvendinamas elektrifikacijos projektas“, – tikina „LTG Infra“ vadovas Karolis Sankovski.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
20 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
8 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Roy
Roy
1 metus

niekinis ir primityvus spalvų pakeitimas, nekeičiant turinio. Kokia idėja už viso šito? Ir šiaip tragiškų trispalvės spalvų sujungimas su juoda?:D? Ir tuščia abrevacija? Manau tai mūsų pinigų švaistymas, o tokiu atveju prokuratūra turėtų domėtis, tai viešas interesas

Jonad
Jonad
1 metus

Dar vienas momentas praplauti pinigus tarp politikų kad nekas nesužinotų.labai getas būdas.reikia taip ir toliau mulkint žmonės.

hmm
hmm
1 metus
Atsakinėti į  Jonad

perdažyt traukinį, tai išplaut pinigus?? jautiesi apmulkintas kitokios spalvos traukiniu važiuodamas? kas per bukaprotis…

Ir nesvarbu
Ir nesvarbu
1 metus
Atsakinėti į  hmm

Ne, šiu klausimu, tu bukaprotis. Nedirbdamas LG, tu galvoji viską žinai? 010 elektrinis traukinys stovi visiškai išrinktas, patvoryje. Nėra detalių, neremontuoja. Nėra pinigų tam? O perdažymui yra pinigų? Tie traukiniai pirkti už mūsų visų pinigus, o dabar šitie, juos į patvory numetė. Gėda ir dar tokie kaip tu nusišneka

hmm
hmm
1 metus
Atsakinėti į  Ir nesvarbu

dar vienas bukaprotis:) kaip įvaizdis susijęs su vieno traukinio remontu? apsižiūrėk savo sandėliuke, ten ne tiek visokio šlamšto rasi, bet į kirpyklą vis gi eini? ar ne? ir prie ko ten tavo pinigai? geležinkeliai dirba pelningai, dividendai milijonais įplaukia į biudžetą (2018 išmokėta 43 mln eur dividendų)

LTG
LTG
1 metus

Kaip supratau,dabar atvykstu ne į Vilnių,o į LTG Vilnių? Nei lietuvis,juolab uūsienietis nežino tokio miesto.Manau,iš mandrumo nukritot nuo bėgių !

Ir nesvarbu
Ir nesvarbu
1 metus

Kad elektriniai pusnaujai traukiniai, stovi prie tvoros…. svarbu perdažyti

Ir nesvarbu
Ir nesvarbu
1 metus
Atsakinėti į  Ir nesvarbu

Įdomu, kas pridėjo tų minusų ant komentaro… netikit? Nuvažiuokit į elektro depą, trys traukiniai 5-6m senumo (pusnaujai), stovi prie tvoros, neremontuojami

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button