Traukiniai

„Lietuvos geležinkeliai“ grąžina daugiau traukinių reisų

 „Lietuvos geležinkeliai“ nuo kitos savaitės vėl gražina dėl karantino sumažintus vietinių traukinių reisus.

Anot grupės keleivių vežimo bendrovės „LG Keleiviams“ vadovo Lino Baužio, Vyriausybei ėmus švelninti karantino sąlygas, keleivių augimas tesiekė kelis procentus, bet dabar situacija keičiasi.

„Lyginant su tuo pačiu laikotarpiu pernai, fiksuojame, jog sugrįžo trečdalis mūsų keleivių. Žinoma, vienuose maršrutuose keliaujančiųjų srautas paaugo daugiau, kituose jį dar galime vadinti simbolišku

Nuo kitos savaitės daugiau traukinių kursuos maršrutais iš Vilniaus į Klaipėdą, Kauną, Trakus, iš Kauno į Marijampolę, iš Radviliškio į Mažeikius, iš Šiaulių į Panevėžį ir Rokiškį.

Pasak L. Baužio, ir toliau į stotis bus galima eiti tik su bilietu arba rengiantis jį įsigyti, atsiskaityti bus galima tik kortelėmis, traukiniuose reikės būti su kauke, skarele ar mova.


Lietuvoje švelnėjant karantino sąlygoms, nuo balandžio 24 dienos traukiniuose galima atsiskaityti už bilietus kortele, be to, grąžinta siuntų pervežimo traukiniais paslauga.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

2 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.


Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Auksinis kardas
Auksinis kardas
8 mėnesius

Tas faktas, kad Vilniaus ‘planuotojai’ net nekalba apie traukiniu tinklo integravimą į miesto transporto sistemą yra visiska tragedija. Visi miestai vakarų Europos yra statomi palei geležinkelius, nes dvikelis geležinkelis gali pervežti praktiškai neribotus žmonių srautus. Pas mus genijai aplink geležinkelius stato tik sandėlius visokius, o miestą plečia ten, kur nėra jokios infrastruktūros į visokias pilaites ir pan.

Back to top button