MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Traukiniai

Keleivinio traukinio Kijevas-Ryga maršrutas iki Talino gali būti pratęstas vasarą

Keleivinio traukinio Kijevas-Ryga per Minską ir Vilnių maršrutas iki Talino gali būti pratęstas ne anksčiau vasaros, pranešė Estijos valstybinė geležinkelių operatorė „Eesti Raudtee“.

„Derybose su šį maršrutą inicijavusios Ukrainos valstybinės geležinkelių įmonės „Ukrzaliznycia“ atstovais patvirtintas jos ryžtas maršrutą pratęsti iki Talino. Dabar bandysime išsiaiškinti, kiek tai yra aktualu mums. Jei išvados bus palankios, šis traukinys iki Talino pradės kursuoti jau vasaros pradžioje“, – sakė „Eesti Raudtee“ viešųjų ryšių vadovė Monika Lilles.

Jos žodžiais, su šalies pietinių regionų savivaldybėmis bus išsiaiškintas tokio maršruto poreikis, taip pat bus žinota valstybių, per kurių teritorijas traukinys važiuoja, nuomonė dėl tikėtinų tvarkaraščių pakeitimų.

„Mus tokia galimybė ir toliau domina, esame pasirengę jos įgyvendinimo perspektyvas išaiškinti iki galo. Tiesiog kai kada tai trunka ilgiau nei norėtųsi“, – sakė „Eesti Raudtee“ direktorius plėtrai Arturas Raichmanas.

Jo manymu, šiam traukiniui pradėjus kursuoti iki Talino būtų sulaukta daugiau keleivių ir dėl to, kad atsivertų nauja kelionių į Skandinavijos šalis galimybė.

Keleivinis traukinys Kijevas-Minskas-Vilnius-Ryga pradėjo kursuoti praėjusių metų rugsėjo pabaigoje. Nuo sausio 30-osios jo reisai buvo sutankinti nuo vieno karto per savaitę iki vieno karto per keturias dienas.

„Ukrzaliznycia“ anksčiau skelbė, jog kol kas jo rentabilumas beveik nulinis, pabrėždama, kad projektas yra sėkmingas, įvertinant tai, jog maršrutas atidarytas neseniai, o dabar – „žemasis sezonas“.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Jungiasi Talinas ir Helsinkis. Ar susijungs Vilnius ir Kaunas?

Evaldas Činga

Keleivinis traukinys Kijevas-Minskas-Vilnius-Ryga kursuos dažniau

BNS

Verslo atstovus piktina „Lietuvos geležinkelių“ planai stotyse kurti maisto parduotuves

BNS

Keleivinio traukinio Kijevas-Minskas-Vilnius-Ryga reisai nuo sausio pabaigos sutankės

BNS

Populiarėja kelionės traukiniais: patarė, kaip nelikti be bilieto

LRT.lt

Derybos dėl traukinio Kijevas-Minskas-Vilnius-Ryga maršruto pratęsimo iki Talino – sausį

BNS

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika