MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Traukiniai
Traukiniai

Keleiviai jau gali traukiniu iš Vilniaus pasiekti Rygą, Minską ir Kijevą

Nuo rugsėjo 28 d. pradeda kursuoti traukinys, kuriuo keleiviai iš Vilniaus ar Šiaulių galės vykti į Rygą, Minską arba Kijevą. Penktadienį popiet pirmasis traukinys pajudėjo iš Kijevo, o šeštadienį keleiviai iš Vilniaus ar Šiaulių geležinkelio stočių galės vykti į Rygą, Minską arba Kijevą.

Keturių valstybių sostines sujungsiančiu maršrutu Kijevas–Ryga kol kas bus galima važiuoti kartą per savaitę. Viso maršruto trukmė – 19 valandų.

Kelionė traukiniu iš Vilniaus į Rygą truks apie 4 val. 30 min., iš Šiaulių – apie 2 valandas, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Bilietus į traukinius jau galima įsigyti geležinkelio stočių kasose, ateityje planuojama bilietais prekiauti ir internetu. Kelionės bilietas važiuojant iš Šiaulių į Rygą kainuos nuo 16 eurų, iš Vilniaus – nuo 23 eurų. Traukinio bilietai Vilnius–Kijevas kainuos nuo 50 eurų. Į Kijevą važiuosiantiems keliautojams reikės turėti tranzitines Baltarusijos vizas.

„Lietuvos geležinkelių“ Keleivių vežimo direkcijos direktorius Linas Baužys sako, kad naujas maršrutas lietuviams aktualus ir dėl Rygos, nes iki šiol ten nuvykti traukiniu nebuvo galimybės.

„Keliavimas traukiniu šiek tiek skiriasi nuo keliavimo lėktuvu, juo paprastai skrenda iš vieno taško į kitą, o traukinys važiuoja ir stoja ne vienoje stotyje. Tarkim, bus žmonių, kurie tikrai važiuos iš Kijevo į Vilnių, o Vilniuje įlips nemažai žmonių, kurie norės pasiekti Rygą, nes jau porą dešimtmečių turbūt neturime traukinio, kuris jungtų mūsų sostines – Vilnių ir Rygą. Ta pati galimybė atsiranda šiauliečiams įlipti į traukinį ir važiuoti į Rygą“, – LRT RADIJUI sakė L. Baužys.

2
PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
AgnieskaLIETUVYS... Recent comment authors
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
naujausius seniausius labiausi vertinti
Pranešti apie
Agnieska
Skaitytojas
Agnieska

Butu gerai, jeigu su BY susitartu del bevizio pravaziavimo po BY, tai pagyvintu keliaujanciu skaicius. Tranzitibe viza – tai stabdys tam marsrutui

LIETUVYS...
Skaitytojas
LIETUVYS...

REALIAI LIETUVIAMS TAS TRAUKINYS TIK IKI RYGOS DAUGIAU JUO NIEKUR NENUVAZIUOSI….

Panašūs pranešimai

Jungiasi Talinas ir Helsinkis. Ar susijungs Vilnius ir Kaunas?

Evaldas Činga

Keleivinio traukinio Kijevas-Ryga maršrutas iki Talino gali būti pratęstas vasarą

BNS

Keleivinis traukinys Kijevas-Minskas-Vilnius-Ryga kursuos dažniau

BNS

Verslo atstovus piktina „Lietuvos geležinkelių“ planai stotyse kurti maisto parduotuves

BNS

Keleivinio traukinio Kijevas-Minskas-Vilnius-Ryga reisai nuo sausio pabaigos sutankės

BNS

Populiarėja kelionės traukiniais: patarė, kaip nelikti be bilieto

LRT.lt

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika