Traukiniai

„Į stotis atvyksta muzika“ – geležinkelio stotyje stovi pianinas kuriuo gali groti visi norintys

„Į stotis atvyksta muzika“ –  tokiu šūkiu „Lietuvos geležinkeliai“ kviečia atrasti atsinaujinančias geležinkelio stotis. Nuo šiol čia aidės ne tik traukinių bildesys, bet ir muzikos garsai.

Vilniaus geležinkelio stotis – pirmoji, kurioje stovės pianinas, kviesiantis mėgautis muzika ir ją dovanoti kitiems. Instrumentu skambinti galės visi panorėję stoties svečiai.

„Vilniaus stotis keičia savo veidą – siekiame, kad tai būtų ne tik vieta, į kurią atvyksta ir išvyksta traukiniai bei skubantys keleiviai, norime, kad stotis taptų ir traukos objektu. Pianinas – tik pirmasis žingsnis kuriant erdvę, į kurią malonu sugrįžti“, – sako „Lietuvos geležinkelių“ generalinio direktoriaus pavaduotojas, Keleivių vežimo direkcijos direktorius Linas Baužys.

https://www.youtube.com/watch?v=FGwn-MANeN8

Per dieną Vilniaus stotį aplanko apie 6 tūkstančius žmonių. Pianinas jau nuo birželio 29 d. stovės stoties laukiamojoje salėje. Šią vasarą pianinus planuojama statyti ir kitose geležinkelio stotyse – Kaune, Klaipėdoje.


Pirmieji profesionalai, išbandysiantys naująjį pianiną Vilniuje – grupė „The Schwings Band“. Jų pasirodymas vyks birželio 29 d., 15.45 val.

Keliones traukiniais atrasti skatinantys „Lietuvos geležinkeliai“ muzika mėgautis kviečia ne tik stotyse, bet ir važiuojant – tam kuriami specialūs grojaraščiai muzikos transliavimo programėlėje „Spotify“.

Šią vasarą muzikos mylėtojai skatinami ir į didžiausius šalies muzikinius renginius vykti traukiniais, o pagrindinių muzikos festivalių dalyviams kelionės bilietams taikomos nuolaidos, organizuojami specialūs renginiai. Jau kitą savaitgalį vykstantis festivalis „Revolution fest“ prasidės traukinyje – čia rengiamas šokių muzikos vakarėlis.

Daugiau informacijos galima rasti interneto svetainėje www.traukiniobilietas.lt.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.


Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button