Transportas

Sekmadienį, Kalėdinio bėgimo metu bus ribojamas eismas senamiestyje

Šį sekmadienį jau 42-ąjį kartą sostinėje šurmuliuos linksmiausias metų bėgimas. Per 2500 dalyvių sukviesianti sporto ir aktyvumo šventė vyks miesto centre. Organizatoriai gyventojams ir miesto svečiams skelbia aktualią informaciją dėl laikinų eismo apribojimų ir planuojamos programos.

Laikini transporto apribojimai

Vilniaus miesto savivaldybės įmonė „Susisiekimo paslaugos” informuoja, kad š. m. gruodžio 17 d., sekmadienį, nuo 8.00 val. iki 14.00 val. Vilniaus senamiestyje vyks „Eurovaistinės Kalėdinis bėgimas“. Bėgimo metu galimi laikini 1G, 10, 11, 33, 53 maršrutų autobusų ir 2, 3, 6, 12, 14, 20 maršrutų troleibusų vėlavimai. Be to, nuo 8.00 val. iki 14.30 val. nevažiuos Kalėdų traukinukas.

 

Senamiesčio gyventojams papildomai bus dalinamos informacinės skrajutės. Mieste kabinamos lenteles ant gatvių apšvietimų stulpų, palei būsimą trasą statomi informaciniai stendai su bėgimo schema. Renginio dieną ant pagrindinių pravažiavimų užstatytų tvorelių bus iškabintos informacinės lentelės apie ribojimo trukmę bei nurodytas kontaktas, kuriuo paskambinusiems gyventojams organizatoriai padės greičiau kirsti trasą bėgikų srautams išsiskirsčius.

Po renginio transporto organizavimas vyks įprasta tvarka.

 

Trasa senamiestyje

Bėgimo starto ir finišo vieta: Vinco Kudirkos aikštė.

Kaip ir praeitais metais, šiemet nuo Vinco Kudirkos aikštės 12 ir 6 km distancijų dalyvių bėgs Gedimino prospektu, L. Stuokos-Gucevičiaus, Liejyklos, Totorių, Šv. Ignoto, Domininkonų, Gaono, Stiklių, Didžiosios ir Pilies gatvėmis. Trasa taip pat tęsis Šv. Jono, Universiteto, Šventaragio, Barboros Radvilaitės, Maironio, Išganytojo, Bokšto, Šv. Kazimiero, Subačiaus gatvėmis, grįš į Didžiąją, Vokiečių, Vilniaus Benediktinių, Totorių, Labdarių gatves ir baigsis trasos starto punkte V. Kudirkos aikštėje.

 

Mažieji „Etno Nykštukų bėgimo“ dalyviai 200 m. distanciją įveiks Gedimino pr., atkarpoje nuo Vinco Kudirkos aikštės link Katedros aikštės ir atgal.

Šventinė programa

9.30 val. numerių atsiėmimas ir naujų dalyvių registracija

 

10.30 val. 12 km startas

11.20 val. 12 km apdovanojimai

12.00 val. 6 km startas

 

12.40 val. 6 km apdovanojimai

13.15 val. „ETNO Nykštukų bėgimo“ (200m) startas

13.30 val. 3 km ir 3km FUN RUN startas

13.50 val. 3 km apdovanojimai

Organizatoriai iš anksto atsiprašo už nepatogumus ir maloniai kviečia į tradicinę bėgimo šventę. Dalyviai gali rinktis tradicinę 42-us metus bėgamą 12 km distanciją, taip pat mažesnes 5 ir 3 km, nemokamą 3 km „Fun Run“ bėgimą. Mažieji bėgikai taip pat kviečiami įveikti 200m „Etno Nykštukų bėgime“.

Visi dalyviai raginami į bėgimą atvykti su šventiniais kostiumais.

Daugiau informacijos apie renginį: www.kalėdinisbegimas.lt

 

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button