Transportas

Pristato naują autobusų maršrutą į Lvovą

Estijos tolimųjų keleivinių reisų kompanija „Lux Express“ skelbia pradedanti bendradarbiavimą su nacionaliniu Lenkijos vežėju „Polonus“. „Lux Express“ prisijungia prie „Polonus“ kampanijos „Sujungiame Europą“, kurios tikslas, jungiant skirtingų vežėjų maršrutus, sudaryti patogias sąlygas keliautojams aplankyti įvairius Europos miestus.

Pirmasis bendradarbiavimo etapas suteiks keleiviams galimybę įsigyti keliones iš Vilniaus bei Kauno į vakarų Ukrainos centrą Lvovą su patogiu persėdimu Varšuvoje. „Lux Express“ Baltijos šalių verslo plėtros vadovas Janno Ritsberg džiaugiasi galėdamas pranešti apie bendradarbiavimo su Lenkijos rinkos lyderiu pradžią. J. Ritsberg teigimu, „ryšys tarp Lietuvos ir Ukrainos yra svarbus, o susidomėjimas šia kryptimi lietuvių tarpe pastaraisiais metais sparčiai augo, todėl šios krypties pristatymas buvo logiškas žingsnis.“

„Lvovas yra vakarų Ukrainos kultūrinis centras, kurio istorinė praeitis, į UNESCO paveldo sąrašą įtrauktas senamiestis ir žemos kainos paverčia šį miestą populiaria turistine kryptimi. Bilietus iš Vilniaus ir Kauno į Lvovą įsigyti galima bus nuo 27 €.“, – kalba J. Ritsberg. Bilietus nuo šiandien galima įsigyti „Lux Express“ ir „Polonus“ internetinėse svetainėse bei klientų aptarnavimo centruose.

 

Kalbėdamas apie naujus partnerius iš Lenkijos, J. Ristberg teigia, jog „Polonus“ yra ilgalaikis partneris, o Lvovo kryptis yra tik viena iš daugelio, kurias lietuviai galės lengvai pasiekti kampanijos „Sujungiame Europą“ dėka. Kartu su augančiais turistų srautais į Ukrainą, didėja ir Lenkijos miestų populiarumas lietuvių tarpe, todėl kartu su „Polonus“ lietuviams pristatyti planuojame ir Lenkijos miestus“, – ateities planais dalinasi (siūlymas) J. Ritsberg.

Kelionės į Lvovą metu, naujuose „Lux Express“ autobusuose keleiviai galės (prieš tai kalbama apie šią kryptį būsimuoju laiku) mėgautis nemokamais karštais gėrimais bei pramogomis kiekvienoje vietoje įrengtuose monitoriuose. Taip pat autobusuose bus oro kondicionavimo sistema, galimybė įkrauti elektroninius įrenginius, tualetas. Modernūs „Polonus“ autobusai irgi turės oro kondicionavimo sistemą, elektros lizdus bei tualetą.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
1 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button