Oro uostas

„Wizz Air“ sukūrė interaktyvų kelionių planavimo žemėlapį

Oro linijų bendrovė „Wizz Air“ sukūrė naują ir nuolat atnaujinamą interneto svetainės paieškos įrankį – kelionių planavimo žemėlapį. Šis įrankis keleiviams padės nustatyti, į kurias WIZZ tinklo vietas jie gali skristi šiuo metu, taip pat praneš apie apribojimus, susijusius su COVID-19 pandemija, tose vietose.

„Visuomet ieškome būdų, kaip praturtinti vartotojų patirtį tiek kelionės metu, tiek naudojantis mūsų interneto puslapiu, ir šis naujas paieškos įrankis padės keleiviams lengviau apsispręsti, kur šiuo metu leidžiama keliauti ir kur ne, – teigia Zsuzsa Poos, „Wizz Air“ vyriausioji klientų ir rinkodaros vadovė. – Tikime, kad kelionių planavimo žemėlapis palengvins klientų kelionių rūpesčius šiuo neramiu metu, nes naudodamiesi juo galės sekti naujausią kelionių informaciją ir atrasti naujų ir įdomių vietų „Wizz Air“ tinkle.“

Bendrovės kelionių planavimo žemėlapis veikia su spalvų reikšmių sistema. Norėdami pasinaudoti žemėlapiu keleiviai turi paspausti ant juos dominančio išvykimo oro uosto ir tuomet pasirinkti iš visų galimų lokacijų bendrovės tinkle. Šalys ir oro uostai pažymėti atitinkamomis spalvomis pagal tai, kokie ribojimai juose taikomi: žalia spalva reiškia, kad nėra jokių apribojimų patekti į šalį oro transportu, geltona reiškia, kad taikomi daliniai apribojimai (bandymas / karantinas / gyvenamoji vieta) norint patekti į šalį oru, raudona spalva reiškia, kad į šias šalis draudžiama arba iš dalies draudžiama patekti oro transportu.

 

Norėdami sužinoti daugiau apie kelionių ribojimus keleiviai gali spustelėti ant konkrečių maršrutų ir patekti į pasirinktos šalies kelionių informacijos puslapius, kuriuose pateikiamos nuorodos į vietos valdžios interneto svetaines, naudingus kelionių puslapius ir į visas privalomas užpildyti formas prieš atvykstant. Kelionių planavimo žemėlapis atnaujinamas kasdien 18.00 val. Vidurio Europos laiku.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
2 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 
Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button