MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Oro uostas

„Wizz Air“ keleiviai jau gali rezervuoti bilietus be vardo ir pavardės

„Wizz Air“, didžiausia žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje, nuo šių metų rugsėjo 15 d. keleiviams siūlo naują kelionės planavimo paslaugą – „lankstų kelionės partnerį“. Tai reiškia, kad pateikiant naują užsakymą, bus galima neįtraukti visų keleivių vardų ir pavardžių. Ši unikali aviakompanijos paslauga yra skirta keleiviams, kurie nori rezervuoti kelionę, iš anksto užsitikrindami mažų kainų bilietus, nors dar nežino, kas bus jų kelionės partneriai.

„Visai neseniai pristatėme naują kainos užfiksavimo paslaugą, tad džiaugiamės pranešdami apie dar vieną naujieną savo nuolat augančioje produktų ir paslaugų pasiūloje, – sako „Wizz Air“ komercijos vadovas George Michalopoulos. – Lankstumas tampa vis svarbesnis planuojant tiek verslo, tiek asmenines laisvalaikio keliones. Nauja lankstaus kelionės partnerio paslauga leis keleiviams sprendimą su kuo keliauti palikti iki paskutinės minutės, tačiau tuo pat metu užsitikrinti mažiausias galimas bilietų kainas. Mes ir toliau stebime kiekvieno vartotojo poreikius bei stengiamės kurti produktus, kurie juos patenkintų.“

Įsigyjant lankstaus kelionės partnerio paslaugą, „Wizz Air“ keleiviams pakanka nurodyti tik vieno keleivio vardą ir pavardę, kartu galima rezervuoti iki 9 bilietų kitiems keleiviams, rezervacijos metu nenurodant jų vardų ir pavardžių. Vėliausiai visų keleivių vardai ir pavardės turi būti pateikti prieš registruojantis į skrydį internetu. Aviakompanijos naują paslaugą galima įsigyti už 10 eurų mokestį vienam asmeniui / bilietui. Daugiau informacijos apie paslaugą: https://wizzair.com/en-gb/information-and-services/wizz-services/flexible-travel-partner.

„Wizz Air“ nuolat stengiasi gerinti savo paslaugų ir produktų krepšelį, patenkindama patyrusių keleivių poreikius bei suteikdama jiems daugiau lankstumo bilietų užsakymo procese. Ši nauja paslauga bei neseniai pristatyta kainos užfiksavimo galimybė, kuri leidžia užfiksuoti pasirinkto skrydžio bilieto kainą 48 valandas, yra naujausios aviakompanijos paslaugos. „Wizz Air“ taip pat siūlo įvairių kitų paslaugų, kurios padeda klientams maksimaliai išnaudoti jų WIZZ kelionę. Daugiau informacijos apie visas paslaugas – bendrovės internetinėje svetainėje wizzair.com.

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

„GetJet Airlines“ vasaros skrydžių sezoną pasitinka su pokyčiais

Donatas Andrijauskas

„Wizz Air“ pelnė Lenkijos turizmo ir oro erdvės portalo apdovanojimą

ELTA

Vilnius pirmą kartą pateko į geriausių Europos skrydžių krypčių penketuką

Donatas Andrijauskas

Pigių skrydžių bendrovė iš Vilniaus skraidins į Vieną

Donatas Andrijauskas

Naujame Vilniaus oro uosto kino repertuare – trumpi lietuviški filmai visai šeimai

Evaldas Činga

Katastrofą patyrusio „Boeing“ modeliai per Lietuvos teritorija skristi negalės

BNS

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika