Oro uostas

„Wizz Air“ 2017 m. pervežė rekordinį keleivių skaičių ir planuoja ateinančių metų plėtrą

„Wizz Air“ 2017 m. ir toliau gerokai didino augimo apsukas: pervežė rekordinį keleivių skaičių, žymiai išplėtė operacijų skaičių, pateikė savo visų laikų didžiausią orlaivių užsakymą, pradėjo iš dalies finansuojamą pilotų mokymo programą ir pristatė keletą patobulinimų, kad pagerintų klientų patirtį keliaujant.

2017 m. aviakompanija pervežė daugiau kaip 28 mln. keleivių savo žemų sąnaudų maršrutais – 24 proc. daugiau nei 2016 m. „Wizz Air“ orlaivių parką papildė 14 naujų orlaivių – 13 „Airbus A321“ ir vienu „Airbus A320“ – iš viso oro linijų bendrovės valdomų orlaivių skaičius padidėjo iki 88. Naujų orlaivių įsigijimas leido sukurti papildomai 600 tiesioginių darbo vietų. Tad šiuo metu 44-ių šalių oro uostuose įsikūrusiose 27 bazėse, įskaitant dvi naujausias bazes Londono Lutono (Jungtinė Karalystė) oro uoste ir Varnoje (Bulgarija), dirba daugiau kaip 3,5 tūkst. aviacijos profesionalų. Prijungusi dar septynis naujus oro uostus ir daugiau nei 100 naujų krypčių, „Wizz Air“ išplėtė savo skrydžių žemėlapį iki beveik 600 maršrutų 145 kryptimis 44-ose šalyse.

 

Dar vienas svarbus praėjusių metų įvykis – „Wizz Air“ su bendrove „Airbus“ pasirašė savo visų laikų didžiausią orlaivių užsakymą įsigyti dar 146 „Airbus A320neo Family“ orlaivius. Naująjį susitarimą patvirtinus „Wizz Air“ akcininkams, oro linijų bendrovės turimą „Airbus“ orlaivių parką sudarys 282 orlaiviai, naujai užsakytų orlaivių pristatymą pratęsiant iki 2026 m. pabaigos. Tai leis aviakompanijai toliau augti bei atnaujinti lėktuvus išlaikant vieną jauniausių ir efektyviausių orlaivių parkų Europoje.

„2017-ieji aviakompanijai buvo milžiniškos plėtros metai. Mes pasiekėme įspūdingą augimą visose verslo srityse, „Wizz Air“ įtvirtindami kaip vieną sparčiausiai augančių oro linijų bendrovių ir padėdami pagrindus tolesniam augimui per ateinantį dešimtmetį, – sako „Wizz Air“ vadovas József’as Váradi’s. – Pasitelkę patikrintą itin žemų sąnaudų verslo modelį, aukštos kvalifikacijos į klientus orientuotą įgulą, jauną ir modernų oro laivyną bei aukštos kokybės paslaugas, mes jau nubrėžėme gairę, kad mus renkasi patyrę keleiviai visose šalyse, kuriose vykdome savo veiklą. Toliau tęsime nuoseklų bei spartų augimą, suteikdami dar daugiau galimybių keliauti Europoje ir už jos ribų.“

 

Pabrėždama savo įsipareigojimą užtikrinti puikią keleivių patirtį, 2017 m. „Wizz Air“ taip pat padidino nemokamo bagažo dydį 50 proc., toliau tobulino internetines platformas, įskaitant interneto svetainę ir mobiliųjų telefonų programėlę, bei pristatė naujas inovatyvias paslaugas (kainos užfiksavimą, lankstų kelionės partnerio pasirinkimą), kad savo patyrusiems klientams pasiūlytų daugiau lankstumo.

Praėjusiais metais „Wizz Air“ žemų sąnaudų Lietuvos maršrutais pervežė daugiau kaip 1,35 mln. keleivių, žymint 13 proc. metinį augimą. 2017-aisiais oro linijų bendrovė iš Vilniaus oro uosto pradėjo penkias naujas kryptis, jungiančias Lietuvos sostinę su Agadiru Maroke, Grenobliu Prancūzijoje, Geteborgu Švedijoje ir Gdansku bei Varšuva Lenkijoje. Bendrovė savo paslaugomis ne tik siekia suteikti prieinamas kelionių galimybes Lietuvos klientams bei šalies svečiams, bet ir skatina darbo vietas aviacijos ir turizmo sektoriuose, per metus sukuriant daugiau kaip 1 tūkst.* darbo vietų visos šalies susijusiose industrijose.

Tarptautiniame Vilniaus oro uoste turėdama bazę su keturiais orlaiviais ir 150 į klientus orientuotų įgulos narių, taip pat teikdama pigių skrydžių paslaugas iš Kauno ir Palangos, šiais metais „Wizz Air“ pasiūlys 1,8 mln. sėdimų vietų Lietuvos maršrutais, t. y. 20 proc. daugiau nei praėjusiais metais.

 

Kartu su naujuoju kovą pradedamu maršrutu Vilnius–Atėnai, aviakompanija iš trijų Lietuvos oro uostų siūlo 32 kryptis.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button