MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Skrydžiai. Lėktuvas
Oro uostas

Vyriausybė: tarp Lietuvos ir Izraelio bus pradėti tiesioginiai skrydžiai, kurie būtų vykdomi kasdien

Baigdamas vizitą Izraelyje premjeras Saulius Skvernelis susitiko su šios šalies ministru pirmininku Benjaminu Netanyahu ir aptarė abiem valstybėms svarbius klausimus.

„Labai vertiname draugiškus ryšius tarp abiejų valstybių. Lietuva yra Izraelio draugas ir balsas tiek ES, tiek tarptautinėse organizacijose. Jau daugelį metų puoselėjamas tarpusavio supratimas, plėtojami ekonominiai, moksliniai ir kultūriniai ryšiai, ypatingai vertiname Izraelio pastangas stiprinti taiką ir saugumą kovojant su terorizmu“, – Vyriausybės pranešime cituojamas premjeras.

Susitikimo metu, pagal pranešimą, ypatingas dėmesys buvo skiriamas ekonominių santykių raidai. Akcentuota, kad Lietuva pasirengusi toliau gerinti reguliacinę aplinką, kad Izraelio verslo bendrovės galėtų kuo greičiau įsikurti. Pabrėžta, kad itin svarbus būtų Izraelio komercinių bankų susidomėjimas Lietuvos bankininkystės sektoriumi. Taip pat kalbėta apie glaudesnį startuolių bendradarbiavimą, Lietuva galėtų sudaryti itin palankias sąlygas Izraelio startuolio įsikūrimui. Didelis potencialas regimas plėtojant bendradarbiavimą gyvybės mokslų, lazerių srityje.

Sutarta, kad bus pradėti tiesioginiai skrydžiai, kurie būtų vykdomi kasdien ir žymiai praplėstų Lietuvos ir Izraelio bendradarbiavimo galimybes.

Tikimasi, kad didelį impulsą ekonominių santykių plėtrai suteiks artimiausiu metu į Lietuvą atvykstanti Izraelio verslo misija.

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Vilniaus oro uoste oficialiai pristatytas atsinaujinęs verslo klubas

Donatas Andrijauskas

Lietuvos oro uostų metų pradžia: aptarnauta daugiau nei 1 mln. keleivių

Donatas Andrijauskas

VPT ragina nutraukti Vilniaus oro uosto takų projektavimo sutartį

BNS

„Oro navigacija“ visus skrydžius Lietuvoje valdys nuotoliniu būdu

Donatas Andrijauskas

Skrydžių skaičius Lietuvoje pirmąjį ketvirtį beveik nepakito

Evaldas Činga

Vilniaus oro uoste bus įrengti automatiniai pasienio patikros vartai

Evaldas Činga

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika