MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Oro uostas

„Ryanair” paskelbė jungiamuosius skrydžius per Milano Bergamo oro uostą iš Vilniaus

Šiandiena, rugpjūčio mėn. 16 d., Europoje pirmaujanti aviakompanija „Ryanair” paskelbė aštuonis naujus jungiamuosius skrydžius per Milano Bergamo oro uostą iš Vilniaus į Barį, Brindisį, Kalgarį, Kataniją, Neapolį, Palermo, Trapanį ir Valenciją. Aviakompanija „Ryanair” plečia jungiamųjų skrydžių paslaugą, kuri jau dabar leidžia aviakompanijos klientams rinktis iš dar daugiau skirtingų maršrutų visoje Europoje.

„Ryanair” jungiamųjų skrydžių paslauga siūloma nuo liepos mėn. ir nuo šiandienos yra prieinama Vilniaus oro uosto klientams, keliaujantiems per Milano Bergamo oro uostą. Su šia paslauga Vilniaus oro uosto klientai gali:

– Užsisakyti jungiamuosius skrydžius aštuoniomos naujomis kryptimis į Barį, Brindisį, Kalgarį, Kataniją, Neapolį, Palermo, Trapanį ir Valenciją

– Jungiamąjį perėjimą tarp skrydžių

– Atsiimti registruotą bagažą paskutiniame maršruto taške

– Turėti vieną rezervacijos numerį abiems skrydžiams

Jungiamieji skrydžiai, tai jau ketvirtus metus vykdoms „Always Getting Better” programos dalis. Per šiuos metus aviakompanija „Ryanair” planuoja paskelbti dar daugiau oro uostų, kuriuose bus prieinama jungiamųjų skrydžių paslauga.

„Ryanair” Komercijos Direktorius, David O’Brien, sakė:

„Džiaugiamės išplėsdami jungiamųjų skrydžių paslaugą Milano Bergamo oro uoste su papildomais dvidešimt penkiais maršrutais, tarp kurių yra aštuonios jungiamosios kryptis iš Vilniaus oro uosto į Barį, Brindisį, Kalgarį, Kataniją, Neapolį, Palermo, Trapanį ir Valenciją. Su jungiamųjų skrydžių paslauga mūsų klientai Vilnaius oro uoste jau dabar gali rintis iš dar daugiau maršrutų Europoje su žemiausiomis skrydžių kainomis.

Jungiamųjų skrydžių paslauga, kuri yra „Always Getting Better” programos dalis, dabar jungia daugiau kaip penkisdešimt maršrutų Milano Bergamo oro uoste ir dešimt maršrutų Romos Čiampino oro uoste. Per šiuos metus planuojame išplėsti jungiamųjų skrydžių paslauga, kuri bus prieinama dar daugiau oro uostų mūsų tinkle. Šalia to, mūsų klientai, apsilankę Ryanair.com svetainėje gali įsigyti bilietus ilgiesiems skrydžiams, kuriuos vykdome bedradarboaudami su Air Europa. Siūlome ilguosius skrydžius dvidešimt skirtingų maršrutų į Šiaurės ir Pietų Ameriką.

Jungiamųjų skrydžių paskelbimo proga iš Vilniaus oro uosto, skelbiame bilietų akciją skrydžiams tik nuo ᆲ19.99 rugsėjo ir spalio mėn. Pasiūlymas galioja iki ketvirtadienio, rugpjūčio mėn. 17 d., vidurnakčio įsigyjant skrydžių bilietus Ryanair.com svetainėje. Šie nepaprastai žemų kainų bilietai bus išpirkti akimirksniu, tad raginame klientus paskubėti ir nepraleisti šio puikaus pasūlymo.”

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

„GetJet Airlines“ vasaros skrydžių sezoną pasitinka su pokyčiais

Donatas Andrijauskas

„Wizz Air“ pelnė Lenkijos turizmo ir oro erdvės portalo apdovanojimą

ELTA

Vilnius pirmą kartą pateko į geriausių Europos skrydžių krypčių penketuką

Donatas Andrijauskas

Pigių skrydžių bendrovė iš Vilniaus skraidins į Vieną

Donatas Andrijauskas

Naujame Vilniaus oro uosto kino repertuare – trumpi lietuviški filmai visai šeimai

Evaldas Činga

Katastrofą patyrusio „Boeing“ modeliai per Lietuvos teritorija skristi negalės

BNS

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika