Oro uostas

„Ryanair“ mažina žiemos skrydžių skaičių dėl su koronavirusu susijusių apribojimų

„Ryanair“ ketvirtadienį pranešė, kad dėl su koronavirusu susijusių kelionių apribojimų šią žiemą dar labiau apkarpys skrydžių skaičių ir laikinai uždarys bazes Korko ir Šanono miestuose Airijoje bei Tulūzos mieste Prancūzijoje.

Airijos pigių skrydžių bendrovė jau rugsėjį pranešė ketinanti pajėgumus sumažinti nuo 60 iki 40 proc. ankstesnio metų lygio, o dabar toks pat sprendimas priimtas ir dėl lapkričio–kovo mėnesių.

Pasaulinė susisiekimo oru paklausa, kurią pakirto prasidėjusi COVID-19 pandemija, šiuo metu yra veikiama atsinaujinančių virusinių infekcijų rodiklių ir ribojamųjų priemonių, skirtų sustabdyti infekcijos plitimą.

 

„Dėl griežtesnių skrydžių apribojimų, kuriuos nustatė ES vyriausybės, kelionės oru į didžiąją centrinės Europos dalį, JK, Airiją, Austriją, Belgiją ir Portugaliją, buvo labai apribotos“, – pareiškė „Ryanair“.

„Dėl to bilietų rezervacijų skaičius šiek tiek susilpnėjo spalį ir reikšmingai sumažėjo lapkričio ir gruodžio mėnesiais“, – pridūrė bendrovė.

„Atsižvelgdama į sumažėjusius užsakymus… „Ryanair“ dar labiau apkarpė žiemos tvarkaraštį (lapkričio–kovo mėnesiais) ir sumažino pajėgumus nuo 60 iki 40 proc. praėjusių metų lygio“, – pranešė bendrovė.

 

„Ryanair“ tikisi išlaikyti iki 65 proc. savo žiemos maršrutų tinklo, tačiau skrydžiai bus retesni. Be žiemai uždarytų Korko, Šanono ir Tulūzos bazių, „Ryanair“ skelbia apie reikšmingą skrydžių mažinimą Belgijoje, Vokietijoje, Ispanijoje, Portugalijoje ir Vienoje“, – pridūrė bendrovė.

Dubline įsikūrusi vežėja taip pat sumažino metinę keleivių srautų prognozę iki 38 mln. grupės finansiniais metais, kurie baigsis kovo mėnesį. Anksčiau bendrovė prognozavo srautų sumažėjimą iki 50 mln. keleivių.

„Ryanair“ vadovas Michaelas O’Leary’is (Maiklas O’Liris) pabrėžė vyriausybių įvestus kelionių apribojimus ir pridūrė, kad grupė sutelkė dėmesį į darbo vietų praradimo mažinimą.

 

„Nors mes labai apgailestaujame dėl žiemos tvarkaraščio sumažinimo, juos lėmė vyriausybių negebėjimas valdyti ES oro transportą“, – pareiškė M. O’Leary.

„Mes ir toliau orientuojamės į tai, kad išlaikytume kuo didesnį tvarkaraštį, kad galėtume protingai veikti, kad išlaikytume savo orlaivius, pilotus, skrydžių palydovus ir kitus darbuotojus, tuo pačiu mažindami darbo vietų praradimą“, – teigė bendrovės vadovas.

„Neišvengiama, atsižvelgiant į šių veiklos apimčių mažinimo mastą, kad šią žiemą daugiau darbuotojų išeis neapmokamų atostogų ir kad darbas bus padalytas tose bazėse, kuriose sutarėme dėl sutrumpinto darbo laiko ir mažesnio darbo užmokesčio, tačiau tai yra geresnis trumpalaikis rezultatas nei masinis darbo vietų praradimas“, – pridūrė M. O’Leary.

 
Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button