Oro uostas

Naujas oro vežėjas planuoja pradėti veiklą Lietuvoje

Artimiausiu metu savo veiklą Lietuvoje planuoja pradėti naujas šalyje registruotas oro vežėjas – „Jump Air“. Italijos kapitalo bendrovė ketina skraidyti Europos, Azijos, Afrikos, Vidurio Rytų ir Karibų oro erdvėse.

„Nauji oro vežėjai – tai naujos darbo vietos ir naujos erdvės bendradarbiauti verslui, kelionių agentūroms, taip pat tai naujos galimybės keliautojams. Sveikiname šią oro bendrovę Lietuvoje“, – sako susisiekimo viceministras Julius Skačkauskas.

UAB „Jump Air“ Italijos akcininkai turi ir valdo orlaivių techninės priežiūros, kitas aviacines veiklas vykdančias kompanijas Europoje, Afrikoje, Azijoje, taip pat ši bendrovė Italijos priežiūros institucijų yra pripažinta kaip tinkanti vykdyti tinkamumo skraidyti vadybos užduotis. Vilniuje įsteigtame naujos oro bendrovės juridiniame, finansiniame ir operacijų centre įmonės veiklą organizuoja, plėtoja ir kasdiene priežiūra užsiima specialistai iš Lietuvos. 

2020 m. sausio mėnesį Lietuvoje įregistruota „Jump Air“ planuoja vykdyti užsakomuosius skrydžius ir teikti orlaivių su įgula nuomos paslaugas, ji yra atvira bendradarbiavimui su Lietuvos kelionių agentūromis.

2021 m. gruodžio pabaigoje „Jump Air“ gavo oro vežėjo sertifikatą. Be to, bendrovė jau kreipėsi į Lietuvos transporto saugos administraciją dėl licencijos gavimo. Įvykdžiusi visus keliamus reikalavimus ir gavusi licenciją, „Jump Air“ galės pradėti vykdyti skrydžius.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
30 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button