Oro uostas

Koronaviruso testą nuo vasario pabaigos bus galima atlikti prie Vilniaus oro uosto

 Mokamą koronaviruso testą nuo vasario pabaigos bus galima atlikti prie Vilniaus oro uosto, o balandį – greta Kauno bei Palangos oro uostų.

Keliautojams tokias paslaugas teiks konkursą laimėjusi medicinos laboratorinių tyrimų bendrovė „Rezus.lt“, pranešė Lietuvos oro uostai.

Mokamas testavimas bus atliekamas laikinuose statiniuose, jie bus įrengti greta oro uostų keleivių terminalų.

 

Pranešama, kad testavimo paslaugų teikimo laikas bus derinamas prie esamų skrydžių grafiko, testavimo pažymos išduodamos ne tik lietuvių, bet ir kitomis užsienio kalbomis.

Testavimo paslaugas „Rezus.lt” darbuotojai teiks visiems oro uostų keleiviams pirmenybės tvarka, parodžius įsigytą skrydžio bilietą arba įlaipinimo kortelę.

Pranešime pažymima, kad šiuo metu iš Lietuvos vykstant į daugelį Europos Sąjungos (ES) arba trečiųjų šalių būtina turėti ne anksčiau kaip prieš 72 arba 48 val. iki atvykimo gautą neigiamo rezultato patvirtinimą – daugeliu atveju šalys pripažįsta ne tik PGR, bet ir greitųjų antigenų testų pažymas. Lietuva taip pat taiko reikalavimą turėti neigiamą koronaviruso testą jau atvykstant į šalį arba jį atlikti iškart atvykus.

 

Konkursą laimėjusi įmonė atliks ne mažiau kaip trijų tipų testus – PGR, greituosius PGR ir greituosius antigenų testus. Planuojama, kad plečiantis galimybėms testavimo rinkose – testavimo tipai oro uostuose taip pat gali būti pildomi.

Autorė Milena Andrukaitytė

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
26 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
2 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
zigmus
zigmus
1 mėnesį

ve, teij kuoki kain?

Neo
Neo
1 mėnesį

O kad darbuotoju varo lauk is darbo, apie tai kazkodel neraso?

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button