Oro uostas

Atnaujinti tiesioginiai skrydžiai iš Vilniaus į Madeirą

Kovo 23 diena yra ypatinga kelionių organizatoriui ITAKA Lietuva – šią dieną, po daugiau nei pusmečio pertraukos pakilo pirmasis užsakomasis skrydis. Šį antradienį į Madeirą iš Vilniaus oro uosto išskrido lėktuvas su 180 keleivių.

“Ši diena yra džiugi ir kupina optimizmo: mums – kad turime galimybę vėl atkurti susisiekimą tam tikromis kryptimis, keliautojams – kad galės atostogas praleisti tokioje puikioje saloje kaip Madeira” – komentavo ITAKA Lietuva pardavimų vadovė D. Strumskienė. Šis Portugalijos autonominis regionas ypač kruopščiai laikosi visų su COVID susijusių procedūrų, stengiasi suderinti ir kartu užtikrinti visas saugaus keliavimo sąlygas. Visi turistai į salą gali atvykti arba turėdami jau iš anksto prieš kelionę atliktą neigiamą PGR testą, arba atskridus į Madeiros oro uostą tokį testą pasidaryti terminale (nemokamai). Visa procedūra yra ypač greita ir efektyvi. Testavimas (tiek iš anksto, arba atvykus) lemia, kad saloje Covid susirgimų lygis yra vienas mažiausių Europoje. Kelionių organizatoriaus Itaka Lietuva užsakytas lėktuvas Madeiroje leidžiasi vakare, todėl klientai gali pailsėti po kelionės ir gauti testo rezultatą iki kitos dienos ryto. Jei vis tik paaiškėtų, kad vietos oro uoste atlikto testo rezultatas yra teigiamas, Madeiros valdžios institucijos taiko specialias procedūras, nukreipdami tokius turistus į tam specialiai paskirtus viešbučius saviizoliacijai, pagrindiniai kaštai (apgyvendinimo, bazinio maitinimo)  – yra padengiamos iš Madeiros vyriausybės pusės.

“ITAKA Lietuva kolegos – ITAKA iš Lenkijos , ČEDOK iš Čekijos – į šią salą skraido visą žiemos sezoną ir todėl galime iš praktikos pasakyti, kad procedūriniai procesai vyksta sklandžiai, o ir teigiamų rezultatų per visa sezoną pasitaikydavo itin retai” – komentavo D. Strumskienė.

 

Taip pat, svarbu nepamiršti apie Lietuvos Respublikos vyriausybės nustatytą papildomą prievolę atlikti antigenų arba PGR testą prieš grįžtant atgal į Lietuvą. ITAKA Lietuva atstovas saloje pasiruošęs suteikti visą reikiamą pagalbą ir informaciją kaip bei kur galima atlikti šiuos testus, padės keliautojams laikantis rekomenduojamų prevencinių saugumo reikalavimų susipažinti su sala, atrasti šios unikalios gamtos oazės paslaptis, patars ir nukreips tinkama kryptimi norinčius pažinti Madeirą. Nepaisant daugybės apribojimų, nuolatinių rekomendacijų keitimo, stengiamės, kad visi procesai vyktų kuo efektyviau ir saugiau. Atostogas su ITAKA Lietuva renkasi ne tik kelionių pasiilgusieji, bet ir pavargę tiek emociškai, tiek psichologiškai nuo pastarųjų metų nerimo ir pasikeitimų.

“O mes šiais metais rekomenduojame paisyti saugaus keliavimo gairių. Madeira yra būtent ta kryptis, kuri suteikia galimybes mėgautis gamta, vaikščioti įvairaus lygio sunkumo levadų takais, įkvėpti gryno oro gurkšnio ir vandenyno horizonte palydėti saulę” – teigė D.Strumskienė. 

Skrydžiai į Madeiros salą prasideda nuo kovo 23 d., užsakomieji ITAKA Lietuva lėktuvai kils kiekvieną antradienį iki pat spalio mėnesio pabaigos.

 

Nuotr.: Lietuvos oro uostas

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
5 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Saulius
Saulius
3 mėnesius

Welcome nauji virusai!

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button