Oro uostas

Atnaujinami skrydžiai į Larnaką ir Kopenhagą

engrijos oro bendrovė „Wizz Air“ pirmadienį atnaujina reguliarius skrydžius iš Vilniaus į Kiprą, o Skandinavijos oro bendrovė SAS pradeda skrydžius iš Vilniaus ir Palangos į Kopenhagą. 

Skrydžiai iš Vilniaus į Larnaką ir atgal nuo šiol vyks pirmadieniais ir penktadieniais, nurodoma oficialioje „Wizz Air“ internetinėje svetainėje. 

SAS iš Vilniaus į Kopenhagą birželį skraidins kasdien, išskyrus šeštadieniais, o iš Palangos – pirmadieniais, trečiadieniais, penktadieniais ir sekmadieniais. Nuo liepos skrydžių turėtų daugėti.

 

Vyriausybė praėjusią savaitę pasitarime leido atnaujinti reguliariuosius skrydžius į ir iš Kipro, Graikijos, Kroatijos, Italijos, Ispanijos ir Airijos. 

Anksčiau leista atnaujinti skrydžius iš Lietuvos į Prancūziją, Daniją ir Suomiją, Vokietiją, Nyderlandus, Norvegiją, Estiją, Latviją.

Autorė Erika Alonderytė

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Eglė
Eglė
8 mėnesius

Šalin rankas nuo Vilniaus senamiesčio! Galu gale baikite pradėtus darbus ( ir taip išgriauta pusė Vilniaus). Projektai neįdomūs, begalė betono. Nepamirškite, kad tai yra senamiestis mūsų palikimas, mūsų istorija. Turėtų būti orientuota į senamiesčio architektūrą ir gyventojų poreikius, turi jaustis senovės dvasia.

Back to top button