MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Oro uostas

5 milijoniniu „Wizz Air“ keleiviu tapo šešiametis vilnietis

Didžiausia žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje „Wizz Air“ pervežė 5 milijonus keleivių Vilniaus žemų sąnaudų maršrutais. Laimingas penkiamilijonasis keleivis į Vilnių atvyko iš Varšuvos ir jam buvo įteiktas 500 Eur vertės kelionės čekis. Juo tapo šešiametis iš Vilniaus, kuriam tai buvo jau 26-asis skrydis lėktuvu.

Taip pat iš Kauno ir Palangos skrydžius vykdanti oro linijų bendrovė per vienuolika šių metų mėnesių žemų sąnaudų skrydžių maršrutais į Lietuvą ir iš jos iš viso pervežė 1,3 milijono keleivių, žymint 15 proc. augimą per metus.

„Wizz Air“ Vilniuje savo veiklą pradėjo 2011 m. ir tapo lydere Tarptautiniame Vilniaus oro uoste. 2012 m. Vilnius tapo 14-ąja bendrovės baze ir pirmąja Baltijos šalyse, brėžiant tvirtą įsipareigojimą šiam regionui – prisidėti prie vietos ekonomikos, aviacijos darbo vietų, logistikos, apgyvendinimo ir turizmo industrijų plėtros, taip pat stiprinant verslo santykius su kitomis Europos šalimis.

Šiuo metu bendrovė Vilniuje bazuoja keturis orlaivius, įskaitant du efektyviausius siaurafiuzeliažius keleivinius lėktuvus „Airbus A321“, ir turi 140 darbuotojų. Toliau pabrėždama savo įsipareigojimą Lietuvos klientams, aviakompanija neseniai pradėjo žemų sąnaudų skrydžius iš Vilniaus į Lenkijos sostinę Varšuvą ir patrauklią laisvalaikio kryptį – Agadirą Maroke, o skrydžiai į Gdanską ir Atėnus bus prasidėti atitinkamai gruodžio ir  2018 m. kovo mėn.

Iš trijų Lietuvos oro uostų „Wizz Air” dabar siūlo 32 maršrutus, o 2018 metais iš viso pasiūlys 1,7 milijoną sėdimų vietų Lietuvos maršrutais. Tai 14 proc. daugiau nei šiais metais.

„Nuo pat pirmo mūsų skrydžio prieš šešerius metus iš Vilniaus 2011 m. balandžio mėnesį tapome lyderiaujančia avialinijų kompanija Vilniaus oro uoste. Tai rodo tiek mūsų klientų lojalumą, tiek mūsų įsipareigojimą Lietuvai, – sako „Wizz Air“ korporatyvinės komunikacijos vadovas Gabor’as Vasarhelyi’is. – Per šiuos šešerius veiklos metus pervežėme jau daugiau nei 5 milijonus keleivių ir užauginome mūsų tinklą iki 32 maršrutų, pasiūlant žemų sąnaudų skrydžius iš trijų Lietuvos oro uostų. Šis nuolatinis „Wizz Air“ augimas pabrėžia ilgametį įsipareigojimą Lietuvai suteikti daugiau kelionių galimybių, o Lietuvos keleiviams ir šalies svečiams nuolat siūlyti mažiausias bilietų kainas.“

 

„Prie „Wizz Air“ keleivių skaičiaus augimo neabejotinai prisidėjo ir veikla Vilniaus oro uoste, kuriame ji yra populiariausia ir daugiausia krypčių siūlanti oro linijų bendrovė. Planuojame, kad vien tik šiemet sostinės oro uoste bus aptarnauta 1,3 mln. „Wizz Air“ keleivių. Aviakompanija iš Vilniaus skraidina į 24 miestus 16-oje skirtingų šalių, o greitai pradės vykdyti skrydžius ir į Gdanską bei Atėnus. Galime pasidžiaugti, kad „Wizz Air“ iš Vilniaus vykstantiems keleiviams šiemet pasiūlė dar geresnę skrydžių kokybę – pradėjo vykdyti skrydžius dviem naujais „Airbus A321“ orlaiviais“, – teigia Lietuvos oro uostų Komercijos direktorė Jūratė Baltrušaitytė.

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

„GetJet Airlines“ vasaros skrydžių sezoną pasitinka su pokyčiais

Donatas Andrijauskas

„Wizz Air“ pelnė Lenkijos turizmo ir oro erdvės portalo apdovanojimą

ELTA

Vilnius pirmą kartą pateko į geriausių Europos skrydžių krypčių penketuką

Donatas Andrijauskas

Pigių skrydžių bendrovė iš Vilniaus skraidins į Vieną

Donatas Andrijauskas

Naujame Vilniaus oro uosto kino repertuare – trumpi lietuviški filmai visai šeimai

Evaldas Činga

Katastrofą patyrusio „Boeing“ modeliai per Lietuvos teritorija skristi negalės

BNS

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika