Oro uostas

16-ojo gimtadienio proga „Wizz Air“ skelbia 16 proc. nuolaidas visiems skrydžiams

„Wizz Air“, didžiausia žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje bei ir aplinkai draugiškiausia* aviakompanija Europoje, šiandien švenčia 16-ąsias pirmojo skrydžio sukakties metines ir skelbia 16 proc. nuolaidas bet kuriam „Wizz Air“ skrydžiui neribojant kelionės laikotarpio.

„Mūsų 16-osios metinės yra greito augimo, kurį „Wizz Air“ pasiekė nuo pirmojo skrydžio, simbolis. Nors jas minime laikotarpiu, kai aviacijos pramonei kyla ypač didelis iššūkis, bendrovės sėkmę lemia veiksniai, ir toliau skiriantys mus nuo konkurentų, – tai, kad esame kainų lyderė ir sparčiausiai augančios oro linijos Europoje,“ – sako „Wizz Air“ vadovas József‘as Váradi‘s.

Pirmasis „Wizz Air“ skrydis įvyko 2004 m. gegužės 19 d. iš Katovicų į Londono Lutono oro uostą. Nuo tada avialinijų bendrovė pelnė daugiau kaip 240 mln. keleivių pasitikėjimą ir sparčiai išplėtė orlaivių parką iki 121 „Airbus“ orlaivio. Bendrovė turi jauniausią orlaivių parką Europoje – vidutinis orlaivio amžius siekia 5,4 metų, įskaitant ekonomiškai efektyviausius pasaulyje siaurafiuzeliažinius „A321neo“ orlaivius, užtikrinančius, kad „Wizz Air“ būtų ekologiškiausias kelionių lėktuvu pasirinkimas.

 

Norėdama pažymėti šį svarbų etapą ir pasiūlyti keleiviams 16 proc. ** nuolaidą bilietams su neribotu kelionės laikotarpiu, „Wizz Air“ pradeda greitąjį „WIZZ Flex“ išpardavimą. Vos už 1 eurą keleiviai kartu su užsakymu gali įsigyti „WIZZ Flex“ ir gauti galimybę atšaukti skrydį likus ne mažiau kaip 3 valandoms iki išvykimo be jokio atšaukimo mokesčio bei iš karto atgauti 100 proc. pradinės kainos.

„Esame užtikrinti dėl skrydžių ateities ir pradedame atkurti savo veiklą, rodydami naujų sveikatos ir saugumo priemonių užtikrinimo pavyzdį bei skatindami ypač žemų sąnaudų skrydžių paklausą. Ir toliau užtikriname mažiausią ekologinį pėdsaką vienam keleiviui, taip pat mažesnį triukšmą ir azoto oksido pėdsaką naudodami naujos kartos A321neo orlaivius, kurių užsakėme daugiau nei 250. Dėl „Wizz Air“ komandos atsidavimo ir klientų lojalumo ateinantys 16 metų bus dar geresni. Tikimės, kad mūsų keleiviai pasinaudos šiandien siūloma šventine nuolaida, ir netrukus įgula pasveikins juos mūsų ypač efektyviuose ir moderniuose orlaiviuose,“ – sako „Wizz Air“ vadovas József‘as Váradi‘s.

Naujoje higienos reikalavimų eroje „Wizz Air“ sako „taip“ skrydžiams ir įgyvendino sustiprintas sveikatos ir higienos priemones keleiviams ir įgulai apsaugoti. Nors visų „Wizz Air“ orlaivių HEPA filtrai filtruoja 99,7 proc. virusų ir bakterijų iš oro, „Wizz Air“ pristatė taisykles fiziniam atstumui palaikyti, kad užtikrintų itin švarią aplinką orlaivyje ir sumažintų bet kokį nebūtiną fizinį kontaktą. Sušvelnėjus apribojimams, „Wizz Air“ atnaujino veiklą iš daugelio savo bazių ir palaipsniui ją toliau atnaujina, kad būtų pasirengusi vėl pasiūlyti mažų sąnaudų keliones kuo daugiau žmonių.

 

Siekdama paminėti savo 16-ąjį gimtadienį ir perduoti nuotaikingą žinutę, „Wizz Air“ sukūrė smagų vaizdo įrašą, kad savo keleiviams parodytų, kaip įgula jų pasiilgo:

*„Wizz Air“ į aplinką išmetamas anglies dvideginio kiekis 2020 m. balandžio mėnesį buvo mažiausias iš visų Europos oro linijų bendrovių (57,2 gr kilometrui, skaičiuojamą vienam keleiviui).

** 16 proc. nuolaida taikoma, įskaitant mokesčius, bet be administravimo mokesčio. Šis pasiūlymas galioja visiems š. m. gegužės 19 d. 00.00 to 23.59 centrinės Europos laiku užsakytiems skrydžiams. Kelionės periodas nėra ribojamas. Kainos taikomos tik per wizzair.com ir mobiliąją programėlę užsakytiems skrydžiams.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
3 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button