Transportas

LAKD kitąmet ketina skirti didesnį dėmesį tiltams: 88 jų Lietuvoje yra blogos būklės

Lietuvos automobilių kelių direkcijos (LAKD) direktorius Remigijus Lipkevičius sako, kad kitais metais planuojama tęsti Žirnių-Liepkalnio gatvių sankryžos Vilniuje atnaujinimą, kelio Vilnius-Kaunas rekonstrukciją, taip pat daugiau dėmesio skirti tiltams.

„Toliau yra planuojama tęsti didelės apimties projektus, susijusius su iš tikslinių lėšų finansuojamais objektais – Žirnių-Liepkalnio g. sankryža, toliau kalba eina apie Vilnius-Kaunas-Klaipėda rekonstravimą, kelio ruože Vilnius-Kaunas saugaus eismo priemonių diegimas, kalba būtų apie „Via Baltica“ kelią, pasirašyta sutartis dėl Giraitės sankryžos rekonstravimo, kad būtų užtikrintas saugus patekimas į „Via Baltica“, – Seimo Ekonomikos komitete kalbėjo R. Lipkevičius.

Anot jo toliau bus tęsiami įvairūs europiniai projektai – Lentvario geležinkelio pervažos, sankryžų rekonstravimas.

 

„Taip pat kitais metais planuojame pradėti žemės paėmimo procedūrą dėl 130 kelio Kaunas-Prienai-Alytus. Peržiūrėjome techninius sprendinius, panašu, kad žemės paėmimą galima vykdyti pagal dabar patvirtintą specialųjį planą, tai inicijuosime procedūras. Taip pat numatyta tęsti 145 kelio Kėdainiai-Šėta-Ukmergė tvarkymą“, – sakė LAKD vadovas.

R. Lipkevičiaus teigimu, kitąmet didesnį dėmesį ketinama skirti blogos būklės tiltų rekonstrukcijai.

„Planuojame kitais metais didesnį dėmesį skirti tiltams, kurių per visą valstybinės reikšmės kelių tinklą priskaičiuojama apie 1,5 tūkst., iš jų 88 yra blogos būklės. Taip pat eismo saugumo gerinimo priemones diegti – pėsčiųjų ir dviračių takai ir sankryžų rekonstravimas“, – teigė R. Lipkevičius.

 

Lukas Blekaitis (ELTA)

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
8 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Beata
Beata
10 mėnesius

Sveiki, kada keliams skirsite tinkamą dėmesį? Mes Vilniaus miesto DAŠKŪNŲ gatvės gyventojai, kasmet esame priversti remontuoti mašinas, nes mūsų gatvė ne tai kad neasfaltuota, bet ir aplamai netvarkoma! Mokėsčius mokam, kaip ir kiti Vilniaus miesto gyventojai, tad kodėl turime kentėti ir gadinti savo automobilius? Palikite mums mūsų mokamus mokėsčius, tai mes patys už tuos pinigus suremontuosime. Nei raštai nei skundai nepadeda.

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button