Transportas

Elektrinių motorolerių dalijimosi paslauga startuos dar rugpjūtį

Bendrojo naudojimo elektrinių motorolerių trumpalaikės nuomos bendrovė „Skok“ savo paslaugas Lietuvoje pradės teikti jau rugpjūtį. Vilniečiams bus pasiūlyta net 130 motorolerių.

 Šiuo metu visiems itin aktualūs transporto poveikio aplinkai klausimai. „Skok“ elektriniai motoroleriai – ekologiška įprasto transporto alternatyva. Dėl „Skok“ elektrinių motorolerių vien pernai buvo sumažintas 150 000 kg anglies dioksido (CO2) išmetimo lygis į atmosferą.

Pasirinkus šią ekologišką transporto priemonę, mažėja oro tarša, triukšmo lygis ir netgi plečiasi kelionių geografija.

 

Elektrinis motoroleris „Skok“ turi nemažai praktinių privalumų: patogumas keliaujant vienam ar dviese, judėjimo greitis, galimybė pasirinkti maršrutą ir nelaukti kamščiuose, malonumas kelionės metu.

„Skok“ motoroleriuose yra bagažinė su 2 šalmais ir vienkartinėmis kepuraitėmis, kurios užtikrina higieną. Šia transporto priemone gali būti vežami smulkūs pirkiniai. Be abejo, būtina paminėti ir finansinę naudą: numatoma kelionės kaina dviem keleiviams – 0,21 Eur / min, išsyk pasiekiamas gan didelis vidutinis greitis, dėl kurio „Skok“ tampa malonia alternatyva kitoms transporto rūšims.

Naudotis motoroleriu paprasta. „Skok“ mobilioji programėlė leidžia rasti artimiausią neužimtą motorolerį, rezervuoti ir išsinuomoti jį savo kelionei. Norėdami naudotis paslauga, turite būti 18 metų amžiaus, turėti galiojančią mokėjimo kortelę ir galiojantį vairuotojo pažymėjimą su bent viena iš šių kategorijų: B, A, A1, A2, AM. Siekdama užtikrinti patikimą kliento identifikavimą ir duomenų apsaugą, bendrovė naudoja 2 pakopų registracijos patvirtinimo ir tapatybės duomenų tikrinimo sistemą. Ši paslauga kol kas mokama, nes bendrovė itin atsakingai vertina savo klientus ir vairuotojus.

 

„Skok“ nuolat tobulina paslaugas ir plečia pasiūlymų paketą.

„Skok“ 2020 m. veiklą pradėjo Latvijoje. Dabar bendrovės transporto parke yra 380 elektrinių motorolerių, bet tuo neapsiribosime: greitai klientams pasiūlysime dar daugiau.

 „Siekiame, kad „Skok“ paslaugos būtų lengvai prieinamos, patogios ir nebrangios. Linkime saugių kelionių ir iki pasimatymo keliuose!“ – sako UAB „Eterna Elect LT“ vadovas Evaldas Bagdonas.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
23 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
8 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
vvt
vvt
2 mėnesius

puiku, laukiau. Kad tik butu sekminga ir varke paeitu.

Linas
Linas
2 mėnesius

Vilnius pradeda panaseti i Azijos provincijos kaima. Linkiu sekmes policijai aiskinantis kas kamtas del avariju

Dafk
Dafk
2 mėnesius

Logotipą už 5 eurus fiverryje pirko?

slwk
slwk
2 mėnesius
Atsakinėti į  Dafk

Tikrai, geda. Nuomoja elektrinius motorolerius, o logotipas, lyg nuomotu arkli su vezimu

tomas
tomas
2 mėnesius

jau matau kaip bus vazinejama ir kiek partrenku kvailiu. Bus kaip su paspirtuku? visi vazines kaip nori ir kur nori, be teisiu ir neblaivus? Pridaro problemu vairuotojams, nes pilnos gatves idiotu

Jan
Jan
2 mėnesius

Greit Vilnije bus kaip kokiam Bankoke pilna motoroleriu

maziau auto!
maziau auto!
2 mėnesius
Atsakinėti į  Jan

labai gerai!

tomas
tomas
2 mėnesius
Atsakinėti į  maziau auto!

auto maziau nebus.

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button