MadeinVilnius.lt – Vilniaus naujienų dienoraštis
Transportas

Eismoinfo.lt pradedamas pavasario sezonas

Kovo 15 dieną šalies valstybinės reikšmės keliuose baigiama žiemos periodu vykdyta technologinė pertrauka, po kurios prasideda kelių tiesimo ir rekonstravimo darbai.

Nuo šios dienos keisis ir svetainėje eismoinfo.lt pateikiamas turinys. Tinklalapyje mažės pranešimų apie kelių būklę ir eismo sąlygas. Rytinis pranešimas nuo šiol eismoinfo.lt lankytojus pasieks 7 valandą ryto ir bus atnaujinamas tik pasikeitus orų ir eismo sąlygoms. Tačiau pavasario sezonu keliuose daugėja vykdomų darbų ir eismo apribojimų, todėl ir eismoinfo.lt atsiras daugiau informacijos apie keliuose esamus greičio, masės, svorio ir kitus apribojimus. Taip pat kasdien bus atnaujinama informacija apie apsemtus kelių ruožus ir masės apribojimus polaidžio metu.

Vairuotojų prašome atsižvelgti į tai, kad keliuose daugėja apribojimų ir nepamiršti, jog pavasario orai itin permainingi, todėl būtina atsižvelgti į meteorologines sąlygas, neskubėti ir kelyje būti dėmesingiems bei rinktis saugų, o ne maksimaliai leistiną greitį.

PARAŠYKITE KOMENTARĄ

avatar
  Užsisakyti komentarų pranešimus  
Pranešti apie

Panašūs pranešimai

Metropolitenas Lietuvoje: kuris miestas imsis įgyvendinti?

Made in Vilnius

Žadama mokėti pinigines išmokas už taršių automobilių atsisakymą

BNS

Vyriausybėje – diskusijos dėl skirtingų baudų viršijusiems greitį mieste ir užmiestyje

BNS

„Taxify“ tampa „Bolt“ – žada platesnį transporto pasirinkimą

Evaldas Činga

Jau žinoma, kada Vilnius–Kaunas vairuotojai galės važiuoti 130 km per valandą

LRT.lt

Vasario 16-osios renginių metu sostinėje – laikini eismo ribojimai, nemokamas viešasis transportas

Evaldas Činga

Šis internetinis portalas naudoja slapukus (angl. cookies), kad pagerintų jūsų naršymo kokybę. Slapukus galite atšaukti bet kada. Sutinku Skaityti daugiau

Privatumo ir slapukų politika